bugün

parayı tercih eden kadın kendini satar = fakirim amk

yakışıklılığı tercih eden dış görüntüsü kadardır = ayrıca çirkinim

efendiliği tercih eden ise iyi ve olgun bir kadındır = kurtarırsam burdan kurtarırım ama ilk tanımımdaki hatuna orospu demiyeydim iyidi

(bkz: proptan entry karakter tahlili)
*
efendilik parayla satın alınmıyor, efendiliğin açık ara alacağı karşılaştırma.
üçünü de ayrı ayrı elde etmiş insanları gözlemleyerek şunu söyleyebilirim ki ; money talks.
para > yakışıklılık > 0 > efendilik sırasıyla tercih yapılır.
Para ve efendiligin garanti kazanacagi ankettir. Tiple bir sey olsaydi kivanc tatlitug... Pardon o azra akin la seydi dimi. Neyse evet parasida var,azcik ta efendi. Siz tipinizi de duzeltin siz.
Üçü de karizma nın yanında hiçbir şeydir. Bak şubat a, adamda tip yok, allahın sokak çocuğu, serseri, pislik ama adam karizmatik abi!
hiçbiri değil, çenedir.
yakışıklılık ve efendiliğe sahip olmama rağmen elde birşey yoksa ya iş parada bitiyor ya da çenede. evet çene yok malesef az ve öz konuşuyorum. ne olurdu gereksiz konuşan bok gibi bi çeneye sahip olsam?

edit: twitter'da 140 karakteri bile dolduramıyorum.
efendilik her zaman önde gelir illaki kıymet bilen birisi bulunur. tabiki bayanın güzel yada erkeğin yakışıklı olmasını herkes ister. fakat çoğu kişinin bilmediği en büyük şey
karşıdaki kişinin gözün bakacabileceği kadar olması yeterlidir. sonradan da aşık olunur.
1 ayda, 5 ayda, 8 ayda olmazsa elbet aşık olunur. önemli olan kişiliktir , saygıdır, onurdur, efendiliktir. bey olmaktır. günümüzde evlilikler genellikle 25 yaşından sonra olmaktadır. yaş 35 i geçince ne güzellik kalır ne yakışıklılık. gençlik gider. 10 sene bilemediniz 15 sene sürer bu dış güzellik muhabbeti . peki sonra güzelliği için katlandığınız bozuk kişiliğe ne için katlanacaksınız? hayat çekilmez hale gelir. 10-15 sene güzeliğe, yakışıklılığa bakmak için mi, yoksa ölünceye kadar mutluluk ve huzur için mi? işte seçim yapılması gereken en önemmli nokta budur. onun için parayı seçene köle denmesi doğru olur. yakışıklılık yada efendilik ise bayanların seçimine kalmıştır. ne ekersen onu biçersin denir.
(bkz: muş)
Dünyalar kadar para sahibi olmak kişiyi aynı zamanda güç sahibi yapar, istediğinizi satın alırsınız evet. Yakışıklı olmak avantaj sağlar. Efendi olmak ilk iki sırada saydıklarımız olmadığında ön plana çıkar ve hayat kurtarır. Ama dürüstlük yoksa ilk üçünün zerre önemi yoktur.

Not:Her efendi gördüğünüzü dürüst sanmak gibi bir gaflette bulunmayın.

edit:imla
hepsi çöp. sadakat...
fakirim, çirkinim ve party boy'um. vay amk.

beni bitiren kıyaslamadır.
yakışıklılık hiç prim etmiyor artık. para da öyle. efendilik de biyere kadar. f hiçbiri diyorum.
efendiliğin daime prim yapıp, bir adım önde olacağı karşılaşmadır.
hani bir laf bildiniz mi, para ile her şey olur diye, denilecek söz bu kadar.*
Paran varsa yakışıklı olman gerekmez ama yakışıklıysan her istediğini elde edemezsin herkesçe en son düşünülen efendiliktir ama bence en iyiside budur.
para yakışıklı yapabilir insanı. efendilikse eğtimle düzelebilir. yani para sikertir.
seçimi yapacak kadınlarsa netice belli: para. zaten paralı adam otomatik olarak yakışıklı onların gözünde. efendiliğe gelince, kadın erkek kimsenin siklemediği bir özellik olduğu için kapsam dışı. özetle: para, evet.
efendilik sittin sene kazanamaz.
Para ve yakışıklılık bir yere kadar tatmin eder insanı.

Efendilik olmazsa aynı yastığa baş koymaktan bile tiksinirsin.
Yakışıklılık + efendi görünümlü piçlik.
Asla bir araya gelemeyecek üçlü. Biri muhakkak teğet geçecektir.

Yakışıklı+efendi der, gözyaşları içerisinde seyrederim.
sırasıyla para para yakışıklılık. 3.sü ne işe yarıyor bilen yeşillendirsin.
piçlik alır.
Yakışıklılığın yerini hiç bir şey tutmaz.