bugün

Huzurun maddi şeyler ile elde edilmeyeceğini açıklayan kalıplaşmış cümle.
(#46785264) ile kafada ampul parlamasına ve yeni bir fikre yol açmış sempatik, içten kankam. Neden olmasın ?
alınmaca darılmaca yok ama biraz okuma özürlü bir yazarımız. belki de bilerek yanlış okuyor. libidosu yanlış okumasına sebep oluyor.
david rossi’ dir benim için.
doğru sözdür. herhangi psikiyatrist size bunu anlatabilir.
Antipatikliği ile karton toplayan bebe ile yarışır o derece boş beleş bir yazardır bu, pardon yazar dedim, sana troll diyecektim, çünkü yazarlık vasfını hak etmiyorsun, türkiye'nin kazanımları senin neden zoruna gidiyorki, gelmiş beni Erdoğana yalakalık yapmak ile suçluyor, sen kimsin la. Olum şu muhaliflik kisvesi altında türkiye'nin önemli projelerini hor görmeyin zamanında devrimide, Anadoluyu'da bunun gibi düşünen zihniyetin ürünü olan adamlar bitirdiler.
kenarda 20 milyon lirası var ama true'ya zırnık koklatmıyor...
canımdır benim. çok seviyorum. nefis biçimde sempatiktir.
Antipatiklik konusunda hotchner from bau ile ölümüne kapisir.
bu kadar nick altı girilince öldüm sandım. kartoncu ibnesi gelmeden ben yazayım dedim.

saraca senin yüzünden çaylak falan yerim kahrımdan geberirim o yüzden cevap vermiyorum.
arada sırada bana takılsa da iyi niyetini bildiğim için asla kızmadığım sempatik kankam. harika ! müthiş ! enfes sevimli ! çok seviyorum.
Son zamanlarda benim gibi bir pislikten haklı olarak bıksa da çok sevmeye devam ettiğim müthiş ve nefis sempatik kanka yazar. Çok seviyorum, bayılıyorum.
cano görmesin bau sonra seviştiğimizi düşünüyor.
aynen böyle;

görsel
koca götlüm bu dünyada götün pardon gözün kapalı güvenebileceğin en güvenilir erkek benim bunu bil yeter.
Paramla döverim bunu.
tl ile dövme dolar olsun bari karizmayı çizdirdiğimize değsin.
Müthiş sempatik, enfes harika panpam. Çok hem de çok seviyorum.
düğmeye basıldığını öğrendim, silinmesi an meselesiymiş.
senin babanıda sevmezdim doğukan.
bugün ekşi sözlükte nickini keşfettim ama yüzde yüz emin değilim fakat muhtemelen o olması lazım.
Orada da yarak kürek yazıyordur.
sanırım başka diyarlarda uygulama kullanan yazar. pü @wq.
akşamları niye sözlüğe giremiyor söylim çünkü karısı izin vermiyor puhahaha.
çok sevdiğim sempatik kanka yazar.
güncel Önemli Başlıklar