bugün

nureddin hocayı yıllardır dinlerdim lakin geçen hafta başıma gelen hüzünçlü olaydan sonra kendisini yutup aboneliğimden çıkardım.

ben muhafazakar bir insanım. kampüse geçen gün giyim tarzımdan dolayı almadılar beni. erkeklerin alaycı bakışları üstümdeydi. girişte de resmen dalga geçildim ve kampüse giremedim. neymiş abi ,erkek adam pardesü mü giyermiş ? ben sadece pantolonun kafir taklidi olduğunu anlatmaya çalışsam da , nureddin beyi örnek versem de ; inanmayıp güldüler.

şimdi pull n bear dan aldığım skinny cini giyiyorum. felak nas okuyup giyiyorum ama. cin ya çünkü ehehkdslfş sorry.
edison elektriği buldu taklit etmeyin karanlıkta yaşayın.
Böyle bir fetva veriyorsa ne giymemiz konusunda bizi doğru yola yöneltsin ona göre giyinelim.
kafiri* taklit etmek, öküz taklidi yapmaktan yeğdir.
çarşaf giymek rahibe taklidi olduğu için çarşafı yasaklaması beklenen hocanın fetvası.
Pantolonu ilk Türkler giydiğine göre avrupa da bizi taklit etmiş oluyor. Yani sorun yok hocam. eheheh.
Frenk mukallidligidir. Ah ulan ah! Şalvari o kadar özlüyorum ki?
Fetvasıyla insanları pantolondan vazgeçirebileceğini düşünmesi ilginçtir. Kaç kişi bunu takıp da giymekten vazgeçmiştir, merak konusu.
bu cümleleri mikrofon kullanarak insanlara aktardığı için kendisi de kafirdir bu durumda.

geçenlerde de bitanesi jiletle sakaş traşı olmak haramdır demişti. uğraştığımız işlere bak allah aşkına.
niye, yürüyen paraşüt gibi mi gezelim.
o zaman hastalıktan gebebirken o gavurların bulduğu alet edavat ile ameliyat olmayacak ! o gavurların bulduğu ilaçları kullanmayacaksın... o gavurların bulduğu arabalarla gezip tozmayacaksın, o gavurların telefonlarını, tv lerini kullanmayacaksın... medeniyete ait her halt o gavurlara ait olduğu için gidip bir mağarada yaşayacaksın ! zavallı dinci zihniyet sizi mide bulandırıyorsunuz be...
kafadaki takke beyne hararet yaptırıyor herhalde, sağlıklı düşünemiyorlar artık.

kumaş şort uygun oluyor mu birisi yeşillendirirse sevinirim.
ameller niyetlere goredir.
söz de hacilar hocalarla şakalar filan.
Domatesi ilk olarak kafirler yetiştirdi ve dünyaya yaydılar. O halde domates de yeme amk!
Şu an kullandığımız telefonlar ve pcler kafir ürünü.

Taklit etmeyin amk.
Kumaş pantolonu kim icad etmiş diye düşünüyorum. Fetva verme yetkisini kim kime kimden yetki alarak veriyor.
yakasında yahudi icadı mikrofonla konuşan yahudi taklitçisi beyanıdır.
kullandığı mikrofondan tutun kayıt yaptığı kameraya kadar kafir icadı olan bir malın bu sözleri söylemesi gerçekten çok abes. senin yaşamanı sağlayan kafirler lan neyin kafası bu göt.
kur'an'la alakası olmayan bir beyan.
pantolon giymek insanın başına bazen hiç olmadık şeyler açabilir. bilhassa kızların dikkatli olması gerekir. ( ülkenin kıymetini bilmek lazım diye düşünüyorum bazen)

https://www.youtube.com/watch?v=QVy-6twQ4_k
Nija lar gibi giyinip arap özentisi olmaktan iyidir.