bugün

pandemi'yi artık kimsenin özleyeceğini düşünmüyorum çünkü hem ders çıkardık, hem pandemisiz hayatın daha iyi olduğunu anladık, hem sağlığın önemini anladık, hem de insanın kendini tanıması için bir fırsat verdi bu pandemi.
sorunlu geçen bir dönem olduğu için hiç özlemiyorum.
görsel
Ulan buraya hep “ beyin terk” üyeler gelmeye başladı.
Eski pişmanlıklarımı düzeltmek ve hayatımı karartan kişileri tanımamak için o zamanlara ışınlanıp gelmek isterdim.
ne güzel evden çalışıyorduk ve bütün işler aksamadan dönüyordu ne vardı ofise geri gelecek sanki.
(bkz: bu neyin kafası)
2019-2021 iyi senelerdi özlenmezmi.

2022-2023 tadı kaçtı biraz.

Aslında 2022 de idare ederdi...inişli kalkışlıydı.yarım kalan şeyler oluyordu biraz.
Onun dışında çok hızlı geçmişti.
Ama özleniyor işte daha fazlasını yapmak var iken.

Ama 2023 de 2 aya bitiyor.

Her senenin bir sonu var.

2020 sıfır km yıldı bende olsam geri isterdim.

Hadi belki 2018 daha iyidi ondan.

2019 zaten çok sevmiştim...

2021 de çok hevesliydim o aralar.

Güzel anlar geride kaldı işte maalesef.

Arada geliyor aklıma 2020 nin son çeyreği falan.

2023 e ne yorum yapsam bilemedim bence depremler vb ile geçen yıldan daha kötü oldu.

2022 de deprem olduğunu hatırlamıyorum ay başı.

2022 yi özlüyorum tabi ilk buraya üye olduğum tarihti nispeten bu günlere göre eski entrylere göre daha canlıydı sözlük.

Bir kaç yazar gitmeden önce falan.

Aslında 2021 de daha da canlıymış sonra silik verip kendilerine galiba gitmişler.

Daha önce de öyle.

Neden o yıllardaki gibi olamadı bu sene bilemiyorum garip hissettiriyor.

2016-2017 de yazanlara bakıyorum öyle bazen bayağıda iyi yazmışlar yani bu zamanlara göre kat kat iyi görünüyordu...

2023 e doğru neden öldü acaba biraz sözlük diye.
2022 de özlüyordum.

2019...2017-2018 in abisi gibi kral bir yıldı.

Bir o kadar da hızlı geçmişti.

2020 de öyle.

2021 de ocak ayını özlüyordum ne ara ağustos ayına geldik mk diyordum.

2022 de bayağı boş geçirmiştim son ay kala kpss ile üni sınavına girmiştim ama bişey çıkmamıştı tabi.
pek tepkim kalmamış bu sene herhalde öyle nötr.
aslında bunda ilk 6-7 ay uçmuştu belki ona biraz psikolojim bozulmuştu bilmem.
Sonra da bitti bu günlere kadar geldik öyle böyle.

2019-2021 deki hevesimi bir daha yakalayamadım zar zor. hatta bu aralar 2023 günlerinde daha tembelleştim o konuda g*tümü kaşıyacak vaktim olmayacağını bile bile zaten de öyle çok geç uyandım hangi saatte uyandığımı söylesem erken yattığım halde oha derler bu ne rahatına düşkünlük uykuna düşkünlüktür diye..
Birde 2021 ramazanda çamış gibi uyumuştum onu hatırlatıyorum sonra patates gibi uyan böyle aç yağlanmış.
belki şey diye düşünüyordum her şeyin olabilitesi mümkünmüş gibi daha çok zamanım vardı diye.

Ama uçuyor işe o nerede...

Yine de Özlenmez olur mu...
misafirsizlik başka bir güzeldi.
Sağlık çalışanı olarak hiç özleyeceğimi sanmıyorum. Pozitif çıktım iki hafta yatacam diye sevinmiştim. Bizi bu hale getirenleri Allah ıslah etsin demeyeceğim Allah belalarını versin.