bugün

merhaba canlar.

hayata dair ic burkan detaylar üzerine kucuk bir itirafta bulunacagim.

gecenlerde yine nazlican ve gerizekali merve ile avm ye gidelim dedik. yolda pamuk seker satan adonis kasli oldugu her halinden belli olan, 1.94 luk bir delikanli gorduk. bizim gerizekali merve oglana hemen tav olunca cocuk gibi aglanmaya basladi. pamuk seker de pamuk seker... seytan diyor cak agzina iki tane. neyse metanetimi korudum. hic huyum olmamasina ragmen seyyar saticiya dogru yöneldik. oglanin gözleri beni görünce bir isildadi, neyse o konulara hic girmicem. ver bakalim oradan 1 tane pamuk seker dedim. hay hay dedi genc adam, kendine güvenen bir ses tonu ile.

usul usul eline bir kap aldi. pembe renkli. nabiyor bu falan diye izlerken, kaptan bir tutam sekerimsi malzemeyi tezgahin ortasina bosaltti. dedim nabiyon sen haci? pamugu nasil böyle toz haline getirdiniz? yüzünde alayci bir gülümse belirdi. bunun adi pamuk seker hanimefendi, pamuktan yapilmaz bu dedi. ne diyon sen be salak deyiverdim hemen. pamuk seker nasil pamuktan yapilmazdi he, nasil?

dünyam basima yikilmisti. tepemden asagiya kaynar sular dokülmüstü. ismail abi tadinda bir hüzün cökmüstü üzerime. yine de alnim ak, basim dik bir sekilde ayakta durdum. bizim nazlican tabii ki isin yine bokunu cikartti ve fenalasip.bayildi. baktim seyyarci cocuk nazli yellozuna yardim etmeye calisiyor. dedim.birak pis sapik. yardim bahanesi ile kizi minciklican dimi?

hemen bir taksi cevirdim. dedim en yakin özel hastaneye cek. hanimefendi en yakin özel hastane 10 km ilerde ama hemen surada devlet hastanesi var dedi, cok bilmis sofor. dedim ne diyon sen beee, kiz ölüyor. fakirler gibi devlet hastanesine mi gidicez, cek özel hastaneye.

su anda hastanede refakatci koltugunda yaziyorum. nazlican oldukca iyi ama hala gözleri nemli nemli. yillarca megerse kandirilmisiz, nasil da aglamasin kiz.

kesin bilgi canlar, yayalim.
hayal kirikligidir.
(bkz: bir kadının sarışın olduğunu anlamak)
insani derin üzüntülere gark eden durumdur. evet, agliyorum su anda.
1 kilo demirden yapıldığı içindir.

yok lan bu başka bi şeydi...
Yeni farkettiğim durumdur.

Bir de kurt köpeği kurt ile köpeğin çiftleşmesinden oluyorsa, çoban köpeği ne ile neyin çiftleşmesinden oluyor diye bir soru vardı.
Psikolojimi bozmuştu.
(bkz: dolma bahçe sarayının dolmadan yapılmaması)
Eee pamuk yenilen bişey olmadığına göre.
pamuk gibi kalbi olan insanları üzen durum.

(bkz: ismail abi)
kağıt helva da kağıttan yapılmadığı için pek şaşırtmayan durumdur.