bugün

uyumludurlar, geneli sakindir bu yüzden çok sabırlıdır, işinde başarıdan çok aile yaşantısına, sevmeye ve çok sevilmeye önem verir. Değer verene değer verir, hissiyatıyla hareket edenleri de varolmasına rağmen geneli mantıklı davranmaya çalışır ama içinde hep birşeylere özlem duyanları da mevcuttur.
--spoiler--
En duygusuz burçtur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Aşırı maddiyatçıdır. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burçtan ne beklenir ki ??? Ayrıca çok da pimpiriklidir .
--spoiler--

Burada yazanların tam tersi işte. *
dünya da tek bir kadın kalsa
o da kova burcu olsa
sakın deme merhaba
arkana bakmadan topukla...

saygılarımla nokta
kızlar teklif eder. o derece karizmadır.
yakışıklı seksi akıllı karizmatik bilgili vezengin erkeklerdir. hayatı kaliteli yaşarlar. eşleride güzeldir.
Sessiz bakışları içerisinde sizi bir fındığını arayan sincap kıvamında izler durur.Çaktırmadan sağlam gözlem yapar.Yaptıkları gözlemleri not alıyorlar mı?Dışardan beyefendi görünümlü ruhlarında derin fırtınalar koptuğuna inanırım.Aman dikkat, içerden içerden geliyorlar!!
Tıpkı bir keçi gibi inatçıdır.kibirli ve soğuk görünümlüdür.şeytan tüyü vardır.bencildirler ve neden sevilirler bilinmez.
inatçı bir okadar kararlı, zeki, biraz bencil, biraz kibirlidirler ve aşık olamazlar.
hakkındaki yorumları görünce neymişiz de haberimiz yokmuş dedirten bir burç.
hayatınızda rastlayabileceğiniz en tembel, en bi halttan anlamaz, bi halt anlatamaz erkek modeli. sorumluluk sahibi değildir. oğlak kadınında var olan hiç bir özellik kendilerinde mevcut değil.
(bkz: bos gezenin bos kalfası)
seksi
mantıklı
çekici
zeki
disiplinli ve zenginlerdir.*
işyerinde ki asık suratlı, işkolik, 7-24 haftasonu-bayram dinlemeden çalışmanı isteyen, hayatı çalışmak olarak gören, insan ilişkileri zayıf, hayatı para para para olarak gören patronların geneli bu burçtan ve cinsiyetten çıkar.

kısaca nefret ederim.
Meraklı ve inatçı erkeklerdir.
inadından ölen tek burçtur, keçi burcu dense daha iyi olurdu. Kendilerine çeki düzen veremezken, milleti hizaya sokmaya çalışırlar, iğrenç bir burçtur. Çoğunlukla diz ağrısı çekerler.
ormana götürmek varken neden saraylarda dolaşır ki ?
insanı sinir hastası edebilme potansiyeline sahip erkektir. babamdan biliyorum. kendisi babam olmasa asla muhattap olmazdım lan.
yükseleni koç olan oğlak burcu varsa anlar beni.
En orjinal oğlak burcu türüyüzdür * .
bi numaraları yoktur. hayatta mutlu olmaya en yakın gördüğüm insanlar bunlardır. pek bir şey beklemeden yaşarlar, işindedir, gücündedir. alınır, kızar ama höyt desen susar. kimseyi de kızdırmaya niyeti yoktur. iyidir aslında yaa, bilemedim.
Alıngandır, gizli duygusaldır, hatta gizli depresiftir, saçtığı neşeyi ani bir somurtmayla geri toplar. Küstü mü bir daha barışmaz, ölesiye kincidir. sonsuz sabırlıdır, hayatı bir proje olarak görür. işine bağlılığı herşeyden önce gelir. Genellikle tipleri de oğlağa benzer, sarı beniz, top sakal, ince uzun bir yüz. Çok iri, uzun boylu bir oğlak erkeğine denk gelmeniz mümkün değil, genelde kararcadırlar. Çocuklara, aile kurmaya öncelik vermemeleri aşktan, sevgiden anlamadıkları manasına gelmez. Maddi olarak kendini garantiye almadan şuradan şuraya bir adım atmaz. Birden kabuğuna çekilir, evet oğlakların da kabuğu vardır, görünmez olurlar, yalnızlığa en iyi katlanabilen burçtur. Onlar istemediği sürece kimse onlara ulaşamaz. Eninde sonunda herşey onların istediği gibi ilerler. Verici gözükürler ama almadan asla vermezler. Sekiz hamle ötesini görebilen satranç oyuncusu gibidirler. Menfaatleri herşeyden önce gelir, bencil olduklarını saklamazlar, hatta bunu itiraf etmek özsaygı ve özgüvenlerinin kanıtıymış gibi davranırlar. Kolay kapılırlar bir kadına. Duyguları coştuğu gibi kısa süre sonra söner. Sevilmekten çok sevmeye ihtiyaçları vardır. Ama sevecek birini bulamamaktan, adamakıllı bir ilişki yaşayamamaktan şikayet ederler. Hayatı iki kişi yaşamayı becerememeleridir bunun sebebi, ama asla kendilerine toz kondurmazlar. Kaf dağı bu burçlar için vardır. Duygularını gizledikleri için maskeler bu burçlar için yaratılmıştır diyebilir. Kesin ilk maskeyi yapan kişi oğlaktır.
yaralı kadınların yaptığı yorumlara bakıp kahkaha atan erkeklerdir.*
aşık eder, süründürür ve sonra değmediğini fark edersiniz. hem boştur hem de aynıdır. kendisini değiştiremez. size anlattıkları düşündükleri her şeydir farklı bütün yönlerini yansıtır ve siz de bir bok var sanarsınız. inanmayın diyor ve yatmaya gidiyorum.
duygusal anlamda dayanıklı olurlarmış. *
geçen yine sevişiyorum..

öhöm..

başlıyorum evet.

bu burç kimseye değer vermez.soyu kurusun tüüü.
üç şeyi çok severler: çalışmak,boş konuşmak ve hırs.
allaaam ya öyle bi hırslılar ki g.tlerini satarlar.kaçın.
olaya bakış açıları,zevkleri,sevdiği kadınlar,karakterleri vs.farklıdır işte anam farklıdır.
jude law bu burçtandır.seviyorum onu.ailecek takipteyiz.
inatçıdırlar.
ruh hastası olabiliteleri yüksektir.
dişileri fenadır.arkanıza bakmadan kaçın.
zordurlar.
disiplinliler.
kelimeleri sever,kullanır hemide ne kullanır evire çevire.
kendilerini başarısız olarak kabul etmezler.
orta ve kısa vadede planları vardır.
aldatılma fobisi vardır.beyninizi miker yemin ederim.
evlerine,eşlerine çoluğuna çocuğuna bağlıdırlar.
saman alevi gibidir öfkeleri,kudururlar köpük möpük çıkarırlar.
duygusuz oldukları söylenir.haklılar.
sorumluluk sahibidirler.
siz bir adım gidin onlar on adım gelir.üzmeyin lan bu burçtan olan irkekleri.falla pilla sahip çıkın.onlar da şeker yiyebilsinler...
budur.

(bkz: übermensch)
benim o. aşk konusunda şanssızdır.
benim gördüğüm kadarıyla pekte iyi sıfatlara sahip olmayan erkeklerdir. ki insanların burçlara göre ayrılması olayını sevmem. o nedenle gördüklerime tesadüf diyorum.