bugün

Yedirmeyiz.

Edit: genç kezbanlar öfkeli.
karı koca arasına girmek sıkıntılı bu işlerde.
kim kimi dövüyorsa dövüyor bize ne.
yarın bunlar barışacak burdaki çulsuzlar da anca bir tarafını yırtsın.
örnek mi?
(bkz: kadir şeker)
(bkz: berfin özek in şikayetini geri çekmesi)

işinize bakın b'oolum...
Allah biliyor ya bu ozan her ing bank reklamı çıktığında kanalı değiştiriyordum. Yoo sadece ona gıcık olduğumdan değil, esas faize ve bankalara gıcık olduğumdan. Banka reklamlarında oynayan kim varsa hepsine. Engin altan da dahil. Haklıymışım meğerse..
twitter'da dünya savaşı çıkarmış adam...
kollarındaki tırnak izlerini göstermiş asıl ben saldırıya uğradım diye. bir insanın kolunda tırnak izi olması için ne yapması gerekir?
Ne mal olduğu az çok belli. Ben erkek halimle kestirebiliyorum siz nasıl gidip de beraber oluyorsunuz böyle tiplerle hayret gerçekten.
Hatasının cezasını hukuk önünde almasından yanayım. Paraysa para, hapisse hapis. Kanun ne derse...

Ama vay efendim kariyeri bitsin, iş bulamasın, sokaklara düşsün falan...

Noluyor ya?

Arkadaşlar insanların çolukları çocukları var. Bu kadar insafsız olmayın.

Öte yandan yargılanmamış, iddianame yok, hüküm yok, bir şey yok...

Cezasına karar verecek biz değiliz adamın. Bu iş böyle olacaksa mahkemeleri falan lağvedelim, hatta demokrasiyi de kaldıralım. Anarşiyle devam edelim. Öyle saçmalık olmaz.

Tamam, türkiye’deki birtakım hukuk noksanlıklarından sıtkımız sıyrıldı. Halk olarak adalet için kamuoyu yaratmaya çalışıyoruz, güzel de...

Adamın çok ufak da olsa masum çıkma ihtimali de olabilir. Ozan güven’in olmasa da başkasının olabilir.

Farzımuhal Adam dese ki kadın alkollüydü, bana bıçak çekti, ben de paniğe kapıldım elimden bir kaza Çıktı... hiçbirimiz bir şey diyemeyiz.

Ben bu olaylara kadın erkek tarafından bakmıyorum. insan insan diye bakıyorum. Yoksa hata payı büyüyor.

Yani dünyada kadınlar katil olmuyor mu veya kadın kadını öldürmüyor mu? Kadın erkeği öldürmüyor mu veya?

Ozan güven’in bu konuda ofsayt olduğu fazla ses etmemesinden zaten belli. Ama her konuya kadın varsa yüzde yüz bin haklıdır kafasıyla bakarsak, o da başka haksızlıklar doğurur.

https://www.haberler.com/...-perisan-10699711-haberi/
https://www.hurriyet.com....kiza-5-yil-hapis-25293798

Bakın bu ülkede böyle mevzular da var.

Suç kimde desen yine ozan güven’de. Bu memlekette ünlüysen çok dikkatli ve sabırlı olman lazım. Sevgili, aile, hayran... herkese karşı sabırlı ve ölçülü olman lazım.

Çünkü biz insanları paspas yapmaya bayılıyoruz. Parayı ne zaman bulduk ünlü halkın içine karıŞmayı, halk da ünlüye insan gibi bakmayı unuttu.

O yüzden tökezledin mi yerler adamı. Ayık olacaksın.

icabında arkanı dönüp gitmeyi bileceksin.
kavgayı darp olayını ya da diğer detayları bilmiyorum.

özel hayatıyla alakalı yapmam gereken tek yorum seçici olmadığıdır.

yaklaşık 3 sene öncesinde bizim ortamdan kız ayıkladı da oradan biliyorum. ayıkladığı kız da ne bileyim hani derler ya 10 tane olsa birini vermem, tam da öyle bir kızdı. nesi enteresan geldi, bu kadar seçeneği varken neden bizim çirkini seçti anlam verememiştim.

bir de baya baya yürüdü yani telefonunu aldıktan sonra. kız 1-2 ay kıvrandırsa da dayanamadı gitti verdi.

enteresan bir adamsın cidden ozan.

seni ilk ikinci bahar dizisinde sorunlu çocuk olarak tanıdık, çoğumuz da beğendik. nurgül yeşilçay ile birlikte o diziden çıkan 2 ünlü oldunuz. sonra bir istanbul masalı dizisinde hastası olduğum f355 spider ile daha da bir ısınmıştık sana. iyi bir oyuncu olmaya evrildin, bence iyi de bir oyuncusun. ama şu sanırım can manay karakteri senin totonu baya bir kaldırdı, bu sen değilsin ozan, haddini bir yerde bilmen gerekiyor.

ama bu özel hayatla, bu agresiflikle bir sikim yapamazsın. sürünüyordun, kim bilir bu son yaşadığın skandal sonrası belki cem kankan da tutmaz artık elinden.

kendine yazık ediyorsun. yaşın oldu 45 artık, 16 yaşında çocuğun var ama hala adam olmamakta ısrar ediyorsun.
“Ne kadar salak salak sorular bunlar ya” capsini hep kullandığım şahıstır.
başlığı boşaltın dalyaraklar.
Oyunculuğu nu beğendiğim ama nedense hep uyuz olduğum bir adamdı. Bir bok yemiş bir sure daha linc olacak sonra unutulacak baska karılara yavsayacak o karilar buyuk marifet gibi bununla resimler atacak böyle devam edecek. Televizyon dünyasından boykot yer mi sanmıyorum yese bile bu zamana kadar kazandıkları fazlası ile yeter zaten.
" filmlerini sen olduğun için değil, uğur yücel, cem yılmaz vs olduğu için izledik ama götü kalkan sen oldun " dedirtti. aciz ve zavallı erkek !..
Laik kesimin hayvanı olduğu için tepkiler çok cılız kalmış.

Demek ki neymiş
Kadına şiddet, kadını korumak falan hikayeymiş, kadın dernekleri siyasi amaçlı sahtekarlarmış.
Bu son olaydan dolayı değil öncesinde de sevmezdim kendisini.

Sürekli bi sinirli haller, küfürlü konuşmalar, kaba saba davranışlar..

Mizacı bu olabilir beni enterese etmez fakat bu tip insanlarla birlikteyseniz doğacak sonuçlara şaşırmamanız gerekiyor.
Açıkçası küfür olayıyla kötü bir izlenim yaratmıştı ama bu baya kötü tiksindirdi. Olay netlik kazanmadan ağır bir şey söylemek istemiyorum ama doğruysa çok yazık
bu adami oldum olasi kalitesiz bulmuşumdur. yaydigi enerjiyle alakali olarak birak sevgili olmayi arkadas bile olmayi istemeyecegim turden bir tip.
ismini bilmediğim ancak bu adam tarafindan siddet goren kadinin hukuki haklarini sonuna kadar arayacagina zaten eminim. ayrica ifsa ederek cok harika bir is yapmis. yok oyle yaptiginin yanina kar kalmasi. herkes kimin ne oldugunu bilmeli.

yapım şirketlerininde bu durumu goz önünde bulundurmasini isterim. sahsen ben pandemi yüzünden verilen aradan once babil dizisini takip ederdim. ama artik izlemem.
görsel
Görüntüle silinmiş değil .
Görüntülerin üstüne 2 kere yeni veri girilmiş.
ikisi farklı şeyler.
her yerim komple sökülüyor.
sevgilisini darp ettiği görüntüleri ortaya çıktığı söylenen aktörümsü yaratık. yazık yazık kadına.
Özel hayatınin beni ilgilendirmeği gibi,oyunculuk yeteneğine hayran kaldığım oyuncudur. (bkz: can manay) (bkz: Rüstem paşa)
Can manay rolünün etkisinden çıkamamış gibi gözüküyor yazık!
sinir hastası bir insan olduğunu düşünüyorum. agresif.
klasik kemalist marjinal ünlü tipi.

bunların hegemonyası çoğu alanda kırıldı bu tv sinema sektöründe de kırılması yakındır.
(bkz: meymenetsiz)