bugün

Devlet Bahçeli önderliğindeki mhp milletvekillerinin çoğunun yaptığıdır.
Bir sonraki seçimde baraj altında kalacaklarını hesaplayıp akp gemisine binmek uğruna kendilerini o meclise yollayan seçmene ihanet ediyorlar.
En azından chp türkiye'yi bekleyen yeni felakete karşı mücadele ediyor.
Demek ki içi boş vaatlere ve atıp tutmalara değil gerçekçi beklentilere göre oy vermek bile bir meziyet.
koltuk değil, kelle. şöyle ki anayasa oylamasında oyunu göstermeyen akp milletvekillerini fetöcü diye içeri alacaklar.
Daha geçen gün şehrimin mhp milletvekili emin haluk Ayhan'a cep telefonu yoluyla anlatmaya çalıştığım durum..

--spoiler--
Sayın Vekilim;
öncelikle iyi çalışmalar dilerim.

Ben denizli Sarayköy'den xxx xxx. Daha 28 yaşında hayata tam atılamadan, mevcut düzensizliklerden dolayı dükkanını kapatmak zorunda kalan biriyim...

Yazımın başında size "Sayın Vekilim" diyebilmemin en temel sebeplerinden biri, saygının yanı sıra size oy vermiş bir seçmen olarak sizi kendi vekilim olarak görmemdir.

Lakin son dönemlerde fark ediliyor ki; ya biz yanlış partiye oy atmışız, ya da laiklik düşmanı, saray sevdalısı, Türklükten bihaber AKP hükümetinin kararlarına "EVET" diyen sizler yanlış partiden vekil olmuşsunuz..

3 Genel, 2 yerel seçim, bir referandum bir cumhurbaşkanlığı seçiminde dik duruşuna güvendiğimiz, Türkmen Beyi dediğimiz Devlet Bey'e ve Devlet Bey'in işaret ettiği tarafa oy kullandım/kullandık..

Fakat artık görüyoruz ki, Devlet Bey artık miadını doldurmuştur.. Babadan MHP'li dededen milliyetçi, çocukluktan ülkücü biri olarak, daha da önemlisi sizi seçen halkın bir parçası olarak bu gidişattan son derece rahatsız olduğumuzu belirtmek isterim.

Sizleri oylarıyla o koltuğa oturtan vatandaşların oylarına ihanet, MHP'nin en son yapacağı şey olmalıdır ve mecliste bunun en son yakışacağı parti, bizim partimiz olmalıdır. Stepne, arka bahçe, baston, koltuk değneği gibi yakıştırmalar, en son benim partime söylenmeli en sert tepkiyi yine biz vermeliyiz. Fakat o kadar çaresiz kaldık ve sesimiz kısıldı ki Devlet Bey'in yanlış siyasi politikaları yüzünden ezildik ve mecliste 4. parti konumuna düştük.

SAYIN VEKiL;
MHP tabanı daha doğrusu Ülkücü taban olarak bu söylediklerim ve ilaveten söyleyeceklerim emin olunuz ki yüzde yüz olmasa da yüzde doksanımızın ortak fikriyatıdır..

Ne halk oylamasında, ne de Devlet Bey'in partinin başında girdiği herhangi yerel/genel seçimde artık pişman olacağımız oylar vermek istemiyoruz. Yıllarca mevcut düzene tepkimizi MHP'ye oy vererek göstermeye çalıştık ve kendimizi partimize adadık. Ama bize göre artık Devlet Bey'e de tepki göstermenin vakti gelmiştir..

Değerli vaktinizi daha fazla çalmak istemem. Hadsizlik ettiysem özür diler, Yüce Allah'tan başarılarınızın devamını niyaz ederim..

SAYGILAR...
--spoiler--