bugün

kişinin kendi kendini yönetme yetisidir...
is yasaminda onemli bir seydir . bide otokontrolu fazla olan insanlar olaylar karsisinda sogukkanli olurlar .
arzulanan durum için kişinin davranışlarını, başka eğilimlerini, daha az önemli gördüğü isteklerini kısıtlaması, öz denetim.
kendi kendini kontrol eden mekanizmadır. tehlike oluşturacak durumlar önceden tespit edilerek, karşılığındaki işlem yürütülür. ayrıca kimi kontrol manyağı insanların kendi vücut dengeleri üzerinde de kurdukları sistemdir. bu sistem dağıtmayı engeller.
8. nesil yazar. hoşgelmiştir.

(bkz: hem kaşar hem güzel hem zengin hem zeki kadın/#12618933) büyük ihtimal bayan dolar yakında buralar.
tezer özlü sevendir.
yeni bir yazar.
hoşgelmiştir.
kaldırmışlar diye duyduk. umarız kaldıranları indirmişlerdir.
yeni fark ettiğim kıymetli yazar. hakkında birçok tahminde bulunabilirim ama kimseyi deşifre etmemem(etmeye çalışmamam) gerek.
mutlu yıllar yazarı.
yazarların daha kaliteli yazması için tek ihtiyaçlarının geri besleme* olduğunu düşündüğüm sırada, sözleriyle gülümsetmiştir; sağolsundur.
muhabbeti hoş, yazıları hoş yazar. dert dinlemekten sıkılmıyor. peşi bırakılmamalı.
gittiği doktora gitmek istediğim kişi. hoşgeldin*
benim gibi bazı insanlarda eksik yetidir. okula gitmiyorum resmen , 6 tane notumun toplamı zar zor yüzü geçiyo ve resmen umurumda değil aq. otokontrol sistemi olsa hiişşş hooop bi dakka birader sen ne yapıyon der ve ara sıra ders çalışır efendime söyleyim derslere gider değil mi ? yok. evden çıkasım yok , hayatın aq. finallerin de aq. fenerbahçenin de aq top oynayamıyorlar. hayat da fenerbahçe gibi durağan hep yan pas. kısaca avuçladım.
her konuda ayrı işleyebilir kimilerinde.
bazen kaybetmek istiyorum bazen sahip olmak..
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar