bugün

Tüm otobüsü şok edecek karizmadır. Ezik gibi iki keke tav olmayız biz. Evet.
Zengin olduğum için bunlara tenezzül etmiyorum karizmasıdır. Ben mutlaka alırım çünkü fakir ruhluyum.
karizma değil bilinçliliktir. seçenekler arasında sağlıklı bir seçenek yok malesef. mide hastası olanlar anlar o uzun süreli açlıkla birleşen sadece şeker yemenin sebep olduğu mide yangınlarını.

almayayım karşim. suyumu içer belki krakerimi yer uyurum ben.
Benimdir efendim. Otobüs yolculuklarında anksiyetem tutuyor o yüzden yediğim ya da içtiğim şeyin bana dokunacağından korkuyorum. Karizmatik olduğunu daha önce hiç düşünmemiştim.
görsel
muavin yaklaşırken kulaktan kulaklığı bile çıkarmaya tenezzül etmeden bu harketi yapmak. aga be daha karizmatik bir hareket yok aq.
bu neyse de uçakta verilen ikramı almamak, ileri seviye.
Normalde karizma olmayanların züğürt tesellisi.

Valla acımam alırım.
Karizmayla yakından uzaktan alakası yoktur.
Açsan alırsın, toksan gene alırsın, acıkma ihtimalin olabilir.
Çantada dursun, ne olur, ne olmaz!
Kahvenin yanına hem tatlı hem tuzlu alırım hiç affetmem.. hatta herkes uyurken varsa bı kahve daha rica edebilir miyim diyenlerdenim.
konumuzla pek alakası yok ama; sabah hafif uyukluyorum, tüm gece yolda geçmiş.. muavin gelmiş efendim buyrun diyor, yaf gözümü açamamışım doğru düzgün istemez diyorum ille alın diyor. teşekkür ettim ve aldım, bir baktım sıcak poğaça. yanında da kahve gelmişti. herhalde nirvanam buydu.
otobüse biner binmez uyuyan birisi olarak yanımdakine "kardeş servis başlayınca beni kaldırır mısın?" demeyi adet edinmiş birisi olarak o bedava kek/meyve suyu için her türlü karizmayı çizerim.
"...muavin soran gözlerle bana bakıyordu. 'Abi' diyordu. 'Kek alır mısın?'

'üzgünüm beybili boy' dedim. 'Bugün olmaz, meşgulüm' kafamı öte yana çevirdim ve bi uzun kent yaktım..."
Nasıl alınmaz mk beleş lan beleş. Beleş mezar bulsan yat demiş atalarımız.
Ben türküm arkadaş alırım çünkü beleş.