bugün

Arkadada insan olduğunu unutan tiptir. iticidir düşüncesizdir. Genellikle uzun yol yolculuklarında görülür.
Sen de yatır, gereksiz duyar kasma buralarda.
arkada oturanın kendisine koltuğu kaldırması için uyarıda bulunmasını sağlayan tiptir.
yatirmak ister ve yatirir lakin kibarlik olmasi acisindan arkasindakine bi sorar.
kusadasina gidiyorum uyumam lazim balikesirden ciktik yola ondeki bayan dondu sordu kibarca bende tabiki dedim. bunlar olabilen şeyler.
bacaksız olduğumuzu düşünüyor , aldırmayın.
Amına yatırılasıdır.
saçlarını sevdirmek istiyordur.
Exorcist'in cam kenarında oturanıdır. O nasıl bir yamulma öyle arkadaş
izin istediği takdirde, anlayış gösterilebilir insandır.
Sağlık sorunu vardır, midesi bulanıyordur, çok yorgundur falan filan...
Ama izin isteyeceksin azizim!
Öyle lönk diye ağzıma girmeyeceksin!
Ayıp oluyor!
Benim önümdeki koltuk ise dayak yiyecek tiptir.
Biz para vermedik sanki?
Para vermesem de yiyecek o dayağı kaçış yok.*
Arkasındaki tarafından alnından öpülüp helalimsin denmelidir.
Uykuludur
Rahatina duskundur
Azdan fazla bencildir .
Bol bol kufur yer .
Rahatsız olduğunuzu dile getirdiğinizde sen de yatır gğğardaşım tepkisini almanız kuvvetle muhtemeldir
Arkanızda da koltuğun dokunmatik paneline dokunmak yerine parmak atan bir tip hanzo varsa otobüsün şarampole yuvarlanmasını isteyebilirsiniz.
Arkasında ben varsam nah yatıracak olan tiptir istemem kucağımda yağlı kepekli saçını görmek.
tam tokatlamalık tiplerdir.
koltuğu yatırması en doğal hakkıdır. Arkadaki de yatırsın. Diğer türlü o kadar saat oturmak sağlık açısından sıkıntılıdır zaten.
Yan koltukta çocuğuyla seyahat eden teyzeyle birleşince daha şık olan tiptir. Başıma geldi bu tipler.
Ne yaziktir ki sacmalıktır.uzun bir yolda bende aynisi yapmistim bi kere.adam kardes koltugu dik konuma getirirmisin diye emir vari ve laubali konusunca sende arkaya yatir kardesim arkandakide yatirsin baya bildigin domino taşı misali yatırın diye bi fikir sundum.ama sonra farkina vardim tekli ise ozellikle sacmaliktan baska bisey degil zaten dik vaziyette ayaklar yatik olmadigi muddetce kan sirkulasyonunun olmasi pekte mumkun degil muhim olan ön tarafinizda bacaklarinizin sıkışmaması yani koltugun belli bir açıda indirilmesinin uykuya ön ayak olma gibi bir durumu yok bare önünüz sıkışmasın o yuzden artık uzun yol bile olsa timtikine gidiyorum sizede tavsiye ederim.
(bkz: 24 saat tren yolculugu)
Parasını verdik diye kucakta da gitmek isteyecek tiptir. Karşıya verilen mesaj düşüncesiz ve bencil bir moron olduklarıdır. biz de halen perdeyi çekerken bile başkasının perdesini mi aldık diye çekineduralım, arkandaki insan rahatsız olur mu diye düşünmez arkada sıcak birşey içiyor olabileceği ihtimalini de düşünmez. Saman gibi 'porosono vordokk kollonorooz' bencilliğinde yaşarlar genel olarak. yatırmayınız. izin isteyiniz ve belinizi belirli şekilde rahat edecek şekilde az yatırınız porosono vordok diye şezlong da yatar gibi yatırmayınız.
hadsizdir. gevşektir ve insanlığın yüz karası cahil özgüveni olan insan denilemeyecek kadar insan müsveddesidir. fakirsin ve otobüsle seyahat ediyorsun haddini bileceksin diğer insanlara saygı göstereceksin. varsa paran arabanla git ne halt ediyorsan et. birde bunları uyarsan offlayıp poffluyorlar yani. yüzsüzlük, arsızlık, utanmazlık bunlarda karakter olmuş, kişiliğine oturmuş. o koltukla beraber söküp otobüsden aşşağı atçaksında bunları işte.
Ağzına zevkle ve şehvetle sıçmak istediğim tiptir.
Bencildir. Kendinden başkasını düşünmeyen tiptir.
Düşüncesizdir. Uykusunun en güzel yerinde Koltuğu yumruklanırsa sorun medeni bir şekilde çözülür.
istimna bil yed ile vechine meni tazyik olunası tipdir.
Bu tarz insanlara küfür etmek istiyorum ama tarzım değil ettim sayın.