bugün

geçen gün başıma gelen olayı sizlere anlatacağım.
tatilim bitmiş okul açılıyordu. uludağ otobüs firmasından bilet almış arabanın gelmesini bekliyordum. izmir e olan özlem artmıştı.
her neyse, otobüse binmiştim rahat olsun kimse rahatsız etmesin ve uyuyayım diye en arka koltuğu geçmiştim. iyi ki de geçmişim. otobüs hareket ettikten bir süre sonra kavga çıktı. kavganın nedeni otobüste iki sevgilinin öpüşmesi. konuşmaları dinledim şöyle konuşuyorlardı.
- gitsin yatak odasında öpüşsün burası otobüs ayıp ayıp ayıp.
- sanane lan isteğim yerde öpüşürüm...
ve sonunda yumruk yumruğa kavga çıktı. muavin filan geldi ayırdılar.
siz araba da olsaydınız ne yapardınız sözlük yazarları.
yazdığım en uzun yazı bu oldu galiba.
Ben olsaydım isteyen istediği yerde sevişir bana izlemek düşer der karışmazdım.
ortalıkta insanlar birbirini öldürürken kimse sesini çıkarmaz ama nerede iki sevgili öpüşür koklaşır Avaz Avaz bağırırlar amk. nerede güzel bir şey varsa orada bu orospu çocukları var. kendileri yapamıyor ya kıskanıyor ibneler. istediğim yerde öpüşürüm kalp benim dudak benim. edebimi korumakta size kalmadı amk.
Yobazları bir güzel buruştururdum.
verilen cevaplara göre böyle bir şeye karşı toplumun yaşadığı kesime göre farklı tepkiler oluyor galiba. biraz daha muhafazakar kesim de yaşıyorsan ayıp karşılanıyor , sahil taraflarında yaşayanlar için ise herhangi bir sorun yok isteyen isteğini yapar tarzında.
ben olsaydım çekirdeğimi alır karşı koltuğa geçerdim.
sallayanis makaros bende öyle yaptım zaten en arka koltuktaydım. 3 saatlik araba yolculuğuna ilaç gibi geldi vakit daha çabuk geçti.
öpüşen sevgililere saldıran yobazlar, kendileri için her yerde ayin yapma hakkını görüyorlar. memleket tapınaktan geçilmediği halde ayin yapmak için her yeri işgal edebiliyorlar. aç kalma ayinleri için hiçbirimizin yemek yememesini istiyorlar.
Çocukların karşısında parkta öpüşme ötesine gidenleri gördük, kendimizi siper ettik çocuklar görmesin diye çekirdeklerimizi alıp izledik, sonuçta hürüz özgürüz değil mi yersen,ah birde anası babası abisi amcası yanında yapsalarda o zaman saygı duruşuna geçsem...
Masum bir öpücükse çok abartmamak gerektiğini düşünüyorum ama toplum içinde bu tarz davranışlar sergilemek özgürlük kisvesi altına girmiyor aksine karşındaki insana saygının hatta sevginin olmadığını gösteriyor, karşındakini değersizleştiriyor. Dediğim gibi sonuç olarak sevdiğin insan varsa yanında masum bir öpücüğe yükselen kişi haksızdır ama sen baya baya öpüşüyorsan kimse kusura bakmasın haksızsın kardeş.
ne olursa olsun herkese saygılı olmak gerekir.
http://galeri3.uludagsozl...seks-mi-burasi_243336.jpg

size ne lan! sevgisini göstermekten acizlerin başlattığı kavga. seni mi öptüler?

ulan otobüsün içinde diyor. arkadaki öndeki çaprazdaki göremez bunu. yan koltuk görür sadece. yan koltuktaki görmek istemezse kafasını çevirir. dizilerde millet neler yapıyor o zaman bassana kanalları, kanal değiştiriyorsan kafanı çevir. sanki kreşin içine girip bakın çocuklar biz ne güzel öbüşüyoruk demişler gibi davranmayın.
keşke daha çok vursalardı ahlaksıza.
Merak etmeyin. Ortada biri öldürülürken de ses çıkarır insanımız, taciz edilirken de, böyle edepsizlikler yapılırken de.

Uyuz oluyorum bu olaylara artık. Özgürlük değil bu kardeşim. Ben o iki insanın ne bok yediğini görmek, şap şup seslerini duymak zorunda değilim. Ki o ses çok sinir bozucu. Evinde, başbaşa ne yapıyorsan yap kimse karışmaz. Ama milletin içinde yapamazsın böyle davranışlar. Yobazmışmış... Siktimin şarlatanları sizi. Sizin yobazlık diye nitelediğiniz şey insanların edebe riayetidir. Kirli beyinleriniz ve ahlaksızlıklarınızla siz yozlaştırıyorsunuz bu toplumu.
Mesele insanları rahatsız etmemek, yoksa isterse sevişsinler ben duymadıktan, görmedikten sonra bana ne. Ve sokak da değil burası( ister istemez bilmem kaç saat aynı yerdesin ve devam edecekler.) özetle kimsenin bir başkasının huzurunu bozmaya hakkı yok, bence iyi olmuştur. Ne öyle 4-5-6 saat vıcık vucuk seslerini mi dinleselerdi otobüsce. Zaten yanında ki de adam olsa kızı bu duruma düşürmekten çekinirdi.