bugün

gün içinde otobüste giderken, sıcaktan dolayı camı açmanız için sizden rica eden güzel kızdır. rica sonrası hafiften bir gerilim ortamı oluşur. çünkü o an otobüstekilerin dikkati üzerinize toplanır. camı açamazsanız yerinize açmaya çalışacak erkekler kendini hazırlamıştır. mutlaka o camı açmanız gerekir aksi takdirde karizmanız sarsılabilir.

görsel
" klima açık gerizekalı " diye cevap verilmemesi gerekir.
Benden üst camı o otobüsün tepesinde olan hani he onu açmamı isteyen oldu.Açtım kzıla gülüştük kız açılan kıllı göbeğime bakıp güldü ama olsun yine de gülüştük.Açmayın camı,cam kötüdür cam pistir...
eski tip otobüslerin birisinde ilk asılışımda gelmeyince akabinde iman gücü ile abanıp camı komple yerinden çıkartmışlığım olan mevzudur. sanırım o günden sonra o kızcağız bir daha asla teşebbüs etmemiştir böyle bir şeye. o günden sonra bende teşebbüs etmedim tabi böyle bir şeye. insanların korku dolu bakışları gözümün önüne geliyor elim cama doğru gittiğinde..

ama otobüs dandikti kardeşim yani sadece benim o anki "sığır mode on" a girmem ile alakalı değil yani *
Ben duyuyorum suratına alaycı bir bakış atıp önüme dönüyorum .

Ne olmuş güzelse ? Bana mı güzel sikimde bile olmaz kendisi acsin .
o camı açamamak nasıl bir acıdır bilir misiniz?

nereden bileceksiniz amk.
Heyecandan camı kırmamanız gereken hadise.
kendinize güvenirseniz siz de açabilirsiniz, denilip yerine geri gönderilir. bakın ben de burada böyle oturuyorum ama camı açamazsam karizmayı çizdiriririm diye, bi korku da var tabii...

şeklinde sempati kasmak en iyisi olacaktır.