bugün

kürtçülerin alakasız, gereksiz yerlerde zafer işareti yapmasıdır.

kendi başıma gelen bir olayla örneklemek istiyorum:
--spoiler--
edip akbayram ın konseri vardı istanbul kartal'da. edip akbayram solcudur evet, ama kürt ve ya kürtçü değildir ve pkk ya da sempati duymaz. tesadüf eseri oradaydım, iğne atsan yere düşmezdi o kadar kalabalıktı yani. kitle chp lilerden oluşuyordu genellikle, aydın dediğimiz modern kesimden. sesini de beğenirim edip akbayram ın, o yüzden ben de boş bulduğum yeşillik bir alana oturdum ve konseri dinlemeye başladım. edip akbayram'ın aldırma gönül adlı şarkısını daha bir coşkulu okumasıyla edip akbayram'ın görüşlerini, solculuğunu götünden anlayan kürtçü bir grup kadın başladılar şu pkk işaretini yapmaya, yani zafer işaretini. edip akbayram'ı ahmet kaya ile karıştırmış olmaları muhtemel.
--spoiler--
bu ve bunun gibi solculuğu, kürtçülük olarak algılayan embesiller bolca mevcuttur.
(bkz: bakkalcı)
(bkz: ekmekci) *
aynı şeyi sıçarken de yapıyorlarmış.
(bkz: boku çıkardım diye)
--spoiler--
ayrıca kürtçü kelimesi ile yine bütün kürt vatandaşlarını pkk lı olarak gösterenleri gördükçe insan üzülüyor
--spoiler--
işte zeka budur, bravo. entry de bu denmiş değil mi tüm kürtler pkk sempatizanıdır, hayranım nurcu zekasına.

(bkz: götünden bile anlayamamak)
@1 bildiğin pkk lıdır. Teröristtir. Tamamına yakını da kürttür. Neyin zaferiyse yıllardır anlayabilmiş değilim. Hala vatansızlar, hala soysuzlar, hala kanları bozuk. Şimdi bunları gebertip gebertip ya toprağa yada f tipibe tıkıyoruz ya, e haliyle ezikler tabi, insan psikolojisi bir şekilde egolarını tatmin ediyorlar. Elleti kelepçeli halde yaptıkları o işareti görünce çok gülüyorum, yarılıyorum.
Aynı zamanda insanlara haince arkadan yaklaşıp öldüren onursuz yaratıktır.
Cevirip götüne sokulması gereken Kürttür.
(bkz: beyni yok fikri var)