bugün

gün geçmiyor ki ota boka sinir olan bir yazarla karşılaşarak cinnet geçirip genelleme yapmayalım değil mi sevgili uludağ sözlük yazarları? (hahayt gün geçmiyor ki di mi cevat?)

aslında argümanlarım sağlam olsun, "hani ibne cinnet geçiren bir kesim yazar" denmesin diye birkaç örnekle zenginleştirmek isterdim genellememi. ancak hem en çok güvendiğim sol elimin daha 24 gün alçıda olacak olmasının verdiği bıkkınlık, hem siz cevval yazarların bu tür yazarlarla hergün karşılaşıyor olmanız sebebiyle es geçtim bunu.

birkaç örnek verecek olursak, mesela başlık "yemeği soğuk getiren garson" olsun. alltaki entryler de şöyle,

1. yemeğin soğuk olduğu hatırlatılacak olan garsondur.

2. en güzel duygunun insanıdır.

3. kafası soğuk çorbaya sokulup, kıçına çatal kaşık sokulacak garsondur.

anam! noluyo len?

veya başlık;

"msn'de zırt pırt nick değiştiren tipler"

3. saçlarından tutup nickini zırt pırt değiştirmemesi gerektiğini anlayana, klavye al kanlara boyanana kadar kafası monitöre çarpılası yaratıktır.

lan, oğlum yengeni dağa kaldırmadı bu adam deve.

deve dedim aklıma geldi, şimdi efendim yaşım hasebiyle gördüklerimden çıkardığım kadarı ile gerçek hayatta bu tip adamların çoğunun en büyük kavgası sadece "sensin salak" diyaloğundan ibaret olan 40 kiloluk konsantre tiplerdir.

yani tipini bilmediğiniz bir adam size nette aleni küfür ediyor, adres istiyorsa hiç düşünmeyin gidin derim. şöyle 60 kiloluk, azıcık küfür edebilen, 2 halı silkelemiş bir hatun olsanız bile höt deseniz "al abla işte göt" diyecek tiplerdir bunlar.

sonuçta, pamuk gibi yazan, incelikten kırılacak olan devedikeni kişisinin 90 kiloluk bir dev olması olayının zıttıdır bu olay. (ulan konuyu bağlayamadık deve'ye sardık. harbi çirkefim ha.)
(bkz: açılın ben doktorum)***
(bkz: sakıncası mı var)
harfe rakam diyen yazarlari gördükten sonra cinnet gecirmesi normal yazarlardir.
uçurduğu sevgi ve barış güvercinleri yerine ulaşmayınca odun ateşinde güvercin kızartma, közleme yapacak kadar cinnetlik yazarlardır. (bkz: dayak cinnetten çıkmadır) mümkün mertebe tepkisiz kalınırsa bu türlerin daha da bir cinnete gelip etraflarındakileri doğradıkları görülmüştür. o nedenle cinnete cinnet, hak edene kötek şiarımızdır.
tamamiyle net bir cinsel rahatsızlıkdır, adından anlaşılacağı gibi aşikardir. klavye başında unutulan hormonların, yeter ulan şeklindeki dışa vurumudur. karşı cinsle sıcak dakikalar konulu çalışmalar ile eski hale dönmek, şen şakrak, neşe dolu entryler koymak muhtemeldir.
'anam bağa panik atak geliyii yaa...' modunda takılan burhan altıntop yazarlardır.
cinnet geçirmesindense cinnet getirmesi tercih edilecek yazarlar bütünüdür.

bir faydaları olsun bari, boş gelmesinler.
üretim sancısı çeken yazarlardır. sanatçılardır.

(bkz: tamam olm alkollü adam işte)
(bkz: bulaşmayın)
"bir cinnet her şeyi halleder şerefsizim" diye düşünen yazarlardır.