bugün

içenlerin zararsız ya bu o kadar abartıldığı gibi kötü bi şey değil filan dese de çok zararlı bi merettir..
içip içip bi sandalyeye bakıp saatlerce güleni de var, bi köşeye çekilip hıçkıra hıçkıra ağlayanı da.. ama şu gerçek ot çeken adamların sohbetleri şahane..
gereksiz eylem olarak görüyorum. biraya tercih edilebilecek bir şey değil bir sene kullandım bunu siz kullanmayın diye anlatayım.

efendim birinci yanlış biradan daha ucuz olmasına inanmak. sadece ot biradan daha ucuz olabilir ama bunu siz en kötü kolay la içeceksiniz yanında bisküvi yiyeceksiniz. sağlam kafa olmak istiyorsan 20 lira ot mezesi 10 tl eder 30 tl.

neden gereksiz ? efendim en kalitelisinin kafası bile en fazla yirmi dakika sürüyor adam akıllı. sonrasında ayılıyorsunuz tatlıyı dayayınca kendinize geliyorsunuz zaten. siz o kadar masrafı yirmi dakikalık kafa için yapıyorsunuz kısaca.

gel gelelim muhabbeti falan da uzun sürmüyor kafası gidiyor hemen. alkol daha tercih edilesi çünkü 30 liraya 5 bira alsan 5 biranın süresi minimum 2 saat. kafası da hemen açılmaz mesela.

kafa olma olayı belli bir zamana yayıldığı zaman güzel bana göre. yarım saatte oldu bittiden ne diye keyif alırlar anlamam. zamanında ben de çok içli dışlıydım bıraktım. alkol en güzeli . benden tavsiye sizlere..

edit: icilecekse de bong dediğimiz yöntemle içilmesi daha iyi. baktım ayiliyorsun yapıştır dalgayı.. ama alkolün ortamı yok bunda be abi.
herkesin ilgili bir yalan hikayesi olduğu eylem.
ayrıca bu eylemi gerçekleştirmek için amsterdama gitmek gibi bir kafa vardır ki anlamak mümkün değil...
kimyasalı allaha yalvarma sanatıdır.
görsel
Bir kez yaptığım.

Hiç bulaşmayın, nice insanin hayatı sönüyor bu yuzden.
Gidin kafa istiyorsaniz bira için.
Ateist insanı dine döndüren uyuşturucudur. Allah'a yaklaştırır.
Suçu ve suçluyu övme
MADDE 215. - (1) işlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(bkz: Suçu ve suçluyu övme)
tehlikeli ve yasaktır.
Edit:şaka lan şaka arada için öldürmüyor.
amsterdam da serbest olandır. Bokunu çıkarmamak en iyisi.
Moda şimdi.. var mı bişeylerimizin yerini 420lermiyiz aldı..
Çok güzel bi uyku ilacıdır. Uyku sorununa bire bir.
var mı lan ot içmek gibisi. hele o ıhlamur. tüm yorgunluğu alıyor mübarek.
(bkz: smoke weed everyday)
(bkz: ot içen birisine aşık olmak) ***

(bkz: gelen gideni aratır)