1. 1.
  evet bir çoğumuzun başına gelen hadisedir. aslında yaklaşan dışkınızın habercisidir. çok baharatlı veya acılı yemekler sonrasında da başınıza gelebilir. ancak ishal gibi anormal durumların da habercisi olabilir. burada esas husus karıncalanma hissidir. hassas bünyeler bu durumun farkına vararak osururken sıçma işlemini tuvalette görürler. evet.
  1 -9 ... doc dr c sinan sagiroglu
 2. 2.
  gümrükten çıkarken zorlayacak,hazırlıklı ol geliyorum demesi.
  3 -4 ... nesem yeter
 3. 3.
  bir de aşırı salça domates tüketimine bağlı delik ve çevresinin kaşınması olayı vardır. eğer bankta oturmuş sağa sola sallana birini görürseniz işte o benim.
  (bkz: beni tanıdı siz kaçın)
  3 -4 ... metalikadam
 4. 4.
  sıçmadan önceki son osuruğun yan etkisidir. sıcak hava ile birleştiğinde, mesela sıcak yorgan altı, 35 çürük yumurta değerinde koku salgılar. en tehlikeli osuruk tiplerinden biridir. yapan kişiden uyarı alındığında kaçılması gerekir.

  dipnot: osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur. ciddi olun, bilimsel yaklaşın.
  3 -2 ... optio
 5. 5.
  " ishal yakındır tedbirli ol! " uyarısıdır.
  2 ... i ra
 6. 6.
  (bkz: yırtana kadar osurmak)
  ... okuzcan
 7. 7.
  daha önceden götten veren şahıs kişisinin yaşayacağı eylem. bi de bunu paylaşır etrafıyla* falan. önce vermek sonra paylaşmak; hümanizmde son nokta!
  -1 ... bedevix
 8. 8.
  bir ortamda kişi osurmamak için kendini kasarsa , o ortamdan çıktığında osuruğu içeri geri dönmeye yakınsa , ve kişi sonrasında osurmak için kendini aşırı derecede kasarsa , delikte yanma meydana gelir.*
  ... catali gozuken tesisatci
 9. 9.
  (bkz: bokun baş vermesi)
  2 ... 3 puan icin geldik
 10. 10.
  acı gıdalar tükkettikten sonra midenin intikam olarak fazlalığı gaz yoluyla atma eylemini gerçekleştirmek üzere yaptığı eziyettir.
  1 -1 ... deliksiz kemer