1. 1.
  üzerinde uzmanlaşılacak kadar derin bir araştırmadır. pastırma, yumurta, kuru fasulye gibi yiyeceklerin fiyat endeksine göre tasnifi sonrası bünyelerde farklı etkileri göz önünde tutularak koku farklılıkları ile kişinin ne yediği ve bunun maddi değeri hesaplanarak kişinin refah seviyesinin belirlenmesidir.
  5 -4 ... steve
 2. 2.
  Amerika 'da yaşadığım yıllarda fark ettiğim bir tespit..
  Aynı sınıfı paylaştığım ve bir şekilde burs bulup ABD 'deki üniversite 'ye kapak atmış Çinlilerde rastladığım durum..
  O kadar ucuz şeyler yerlerdiki, üzerine sinen pis kokudan bile osurmasına gerek kalmadan cebinde kaç para olduğu tahmin edilirdi..
  2 -3 ... salvatore di stefano2
 3. 3.
  parayla imanın kimde olduğu belli olmaz sözünün saltanatını yıkan tespit. artık paranın kimde olduğu belli oldu; osuruğu kuvvetli olanda.
  4 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  bir burs basvurum sirasinda

  -maddi durumun?
  -pek iyi olmadigini belirtmistim
  -tamam da guzelim nasil anlayalim biz senin maddi durumunu babanin bordrosu vergi levhasi falan yok mu yaninda
  -ya...unutmusum...isterseniz bir osurayim
  -neyse hadi bakalim osur bir de bakalim.
  4 ... pierre
 5. 5.
  Ayarsız bir insanın tuvaletteki insan dışkısı kokusundan hareket ederek tuvalete ondan önce giren kişinin "pastırma ya da çemen " yediğini tespit etmesidir.
  2 -1 ... nekrofili
 6. 6.
  https://video.uludagsozluk.com/v/osuruk-kokusundan-maddi-durum-tespiti-4858/  konuyla ilgili erman hocanın yorumunu aldık.

  uludağsözlük haber ajansı- s o t
  2 ... s o t
 7. 7.
  sadece ürünle belli olmayacak tespit. kokuyu alan kişi uzman olmalıdır.sahte zenginler piyasada cirit atmaktadır.örneğin:yediği pirzolayı osuran adam belki bimden 5 milyona aldı, bunu bilemeyiz bunu ancak pirzolanın göte verdiği o kokudan anlayabiliriz.ya da içtiği kola le cola idi.yani yalnız ürün değil,ürünün kaliteside göte yansır.bunu untmamak lazım.
  ... tanimadinmiben
 8. 8.
  eğer çok zenginse ve vejeteryan değilse daha koku molekülleri yeni hücum etmişken ortamdan ışınlanmalıdır.varsayalım yapamadınız bunu ağzınızdan alınız nefesi efendim.yoksa hayvansal kaynaklı besinlerin yedikten sonra nasılda başkalarını zehirleyebildiğine şahit olursunuz.
  -1 ... kuresel ashirma