bugün

Daha o malum koku burna bile gitmeden osurma suçundan kurtulmak isteyen güya uyanık bünyedir. Hiç bişe demeden ortamdan ayrılıp geri gelince ne kokuyo şlan diye soranı da mevcuttur.
(bkz: osursam osurdum derim)
bunun birde "kim ossurdu bit ossurdu..." şekli vardır ki o da pek işe yaramaz. çünkü herkes bilir ki bunu söyleyen her zaman ossuran şahıstır.
(bkz: benim osuruğum böyle kokmaz)
(bkz: insanin kendi osuruk kokusuna asina olmasi)
kimse kokuyu almamı$sa kendinizi ele vereceğiniz durumdur. kokuyu ba$ka birinin almasını bekleyin derim, yoksa karizmayı sıfırlarsınız.
bu şahıslar genelde eylemi gerçekleştirirken kimsenin farketmediğini sanır lakin bir ıkınma bir popoyu hafif yukarı kaldırma ve eylemin sonunda ise bir mutluluk ifadesi ile yerlerine gene yerleşirler, sonra da koku çıkmaması için dua ederler koku çıkınca da umursamaz tavırlarla kim yaptı bu hayvanlığı derler.
savunma psikolojisi.
(bkz: yoğun hücum gol getirir)
bir nevi günah çıkartmaktır. çünkü bunun anlamı o haltı ben işledim demektir.
yalnızken yapıldığında şizofreniye sebebiyet verebilen durumdur.
kalabalık bir ortamda suçu başkasına atmaya çalışan kişinin başvurduğu yöntem. ayrıca genelde bu sorudan sonra yapan kişi kendinden şüphelenilmesin diye yapana küfür eder.
öle durumlarda şüpheli şahış ya konum değiştirir, ya da sigara yakar, arabanın camını açar ..... vs vs. kokuyu değiştirebilmek adına. belli eder kendisi arkadaşlar, rahat olun/olmayın.*
(bkz: ben hic osurmam timam mi)
-dzooort!!... üff, kim osurdu yine hamına koyim ya!! voggh ölecem şimdi.
+bırak lan numarayı, sen yaptın di mi?
-çok mu belli ettim?
+evet. ya 10 kere osurup bizi burada telef edene kadar, git tuvalete sıç da sen de rahatla biz de...
kim osurdu
bit osurdu
yorgan aldı
yola düştü
ben osurdum diyemeyenlerin nacizane savunması.
(bkz: sen kendini bilmezsen bu nice osurmaktır)
-zaaartt zuurrutrreehuooeooroepekobaerooka, kim osurdu yaaa ayıp ayıp
+yok artık amk
-hıımm, o kadar mı belli oldu ya kıvırma payı yok yani hiç öylemi!.
gary sinise kim osurdu bakışıyla sorulur.
görsel
Suçu başkasına atmak için ideal yoldur. Evet.