bugün

Benim gibi düşünmüyorsanız teröris kâfir düşman bölücü vs seç beğen al diyen Allah'u ağbar diye kafa kesen örümcek beyinliler zihniyetine sahip insanlar nasıl eğitimci oluyor?

Bu eğitimciler düşünen aklını kullanan fikir üreten ve bilimin ilerlemenin temeli olan bu değerlere sahip nesil yetiştirebilir mi?
Bunların yetiştirdiği insanlar samanı ithal eder.
Evet, islam dünyasının içinde olduğu kan ve gözyaşı ölüm cehalet yokluk geri kalmışlığın nedeni bu ve bunun gibi eğitimciler sayesinde olmuştur.
bu ülkede 800 tıynetsiz bulmaktan kolay ne var ki? gerçek bile olabilir.

bu arkadaşla birlikte 801 olurlar...
Senin yetiştireceğin öğrencilere aciyorum.
senin yetiştirdiğin bir öğrenci olmak istemezdim. çocuklarına şiddeti teşvik eden birisi bu makamda hala nasıl durabiliyor? pes. gelecek nesillerdeki suçluları bu kendini bilmezlerde arayın uzağa gitmeden.
Gurur duyun evet canavarlarinizla. Eminim çok daha büyük gurur duyardiniz orda Kemal Kılıçdaroğlu'nu öldürseydi. Memleketin her yerine heykellerini dikerdiniz. Yakabilseydiniz dahada çılgına donerdiniz sevinçten. yandaş gazeteleriniz mangal keyfi başlıkları atardı. Hatta keyiften dört köşe olursunuz bir iç savaş cikarabilseniz... Ama olmuyor kimse sizin o kuş kadar beyninizin seviyesine inmiyor bir türlü iç savaş cikartamiyorsunuz ve cikartamadikcada cildiriyorsunuz. Daha da cildiracaksiniz çünkü aklı başında hiç kimse sizin tekrar "mağdur" olmaniza izin vermeyecek, cikartamayacaksiniz o iç savaşı.
Kalitesiz insan hangi mevkiye gelirse gelsin kalitesizdir.

Bu tip insanlar güç kimdeyse onu yalarlar.

Bu yumruğa “helal olsun” diyenlerin bir yumruk yediğinde kimse yanında olmayacak.

Onu çok iyi bilsinler!
bununla beraber o 800 avukat gerçekse tabi hepsi tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatılmalıdır. yaptığı ahlaksızlık bir yana bir de utanmadan türk bayrağı paylaşmış tweetinin sonunda. bu bayrağın adı böyle şeylerle anılamaz. bu bayrak böyle kirli şeylere kılıf olarak kullanılamaz. daha o bayrağın ne olduğunu bilmiyor o bayrağın tarihini ve bütün ulusun birleştirici gücü olduğunu bilmiyor.

biz de bunları sevmiyoruz. bunu saklamaya gizlemeye gerek yok kimse kimseyi sevmek zorunda değil. ama bu demek değil ki onu/onları sevmeyenler de kalkıp ona/onlara saldırabilir. kılıçdaroğluna neden saldırılıyor ? hdp ile iş birliği yapıyor denildiği için. hadi doğru olsun iş birliği yapmış olsun ki adam defalarca öyle bir şey yok dedi. diğeri 2 sene boyunca hdp yi geçtim direkt pkk ile aynı masada oturttu partisini. ypg li teröristler ile feto ile dirsek temasına girdiler. onlar şehitlerimizin cenazelerine gidebilir hatta orayı miting alanına çevirebilir ama kılıçdaroğlu gidemez giderse de saldırıya uğrayabilir. bu mudur bu işin özeti ? geçen gün kılıçdaroğlu yerine öteki partinin başındaki gitse yalakalık yapacağım diye ellerini öpecek olan tipler bugün mahkeme salonlarında saldırı suçundan yargılanıyor. o şehitlerin gelmesinde hangisinin daha çok payı var kılıçdaroğlunun mu ülkeyi 17 senedir yöneten hükümetin mi. riyakarsınız riyakar..
il milli eğitim müdürlüğünde gözü var bence.
Bence tabi.

Hukuksuzluk ve şiddete en azından eğitimciler karşı durmalı(-idi).
Vardır bi derdi, tayin istiyordur, terfi istiyordur, yakınına iş istiyordur.

Vardır böyle insanlar, çıkarları uğruna, tüm Erdemlerini çöp yapıp klozete atarak sifonu çeken.
Lakin öğretmen olması, olayı daha da hazinleştiriyor.

Duygusuz, kabalığı, denyoluğu savunan bir eğitimcinin, hangi çocuğa ne faydası olabilir ki?!
Yazık!

Kin, nefret ve öfkeyi takdir eden bu sorumsuz eğitimci, görevden alınmalıdır!