bugün

evet efendim...

azimübarek ramazan ayı gibi şerefli, 11 ayın sultanı ayların en şerefli ve dürüstü olan mübarek günlere çok az kaldı arkadaşlar biliyorsunuz. şimdi esas nokta biliyorsunuz ben üstdüzey bir kurumun sahibiyim babamın holdinginde çalışıyorum ama ara ara dışarı çıkmam gerekiyor ve o sırada dışardaki ahlaki açıdan doymuş din seviyesine ulaşamamış birtakım kişileri görüyorum sokakta lahmacun falan yiyor kapıya iskemle atıp aç kürt gibi saldırıyorlar yemeklere. şimdi ben bu konuyu araştırdım kuran'da dövmeyin yazmıyor ve eğer ki bence benim gibi din üstadına göre eğer nefsimizi köreltmek adına oruçlu iken birini döversek bu sevap olabilir.

yani bir de düşünsenize karşınızdaki ibadet etmeyen ak parti sayesinde doyasıya yaşayabildiğimiz ramazanları kirletmek istiyor ise. eğer bu kişileri eyce bi zopalarsak bi daha efendime söliim öyle ibadetlerini aksatmazlar ha eğer şeker hastalığı falan yoksa dövelim aksi halde küfre girer. kan testi yaptıralım aile hekimi hemen yapıyor.
zorunlu din dersinde "dinde zorlama yoktur" konusu işlenilen bir ülkede sistemin yanlışları sonucu insanların ne kadar acımasız olabileceğinin göstergesi olan durumdur.
Bu kadar şerefli bir ayda şerefsizce olan bir işi yapmaya teşvik eden, afedersiniz ama kalça bölgesinden uydurulmuş hükümdür. Sorarım size, kolunuzda bir hastalık olduğunda onu keser misiniz yoksa onu tedavi mi edersiniz?
saygı duymakta sevap olabilir.
(bkz: iyi ki aklınız yok)
Hristiyanları dövmeye ne dersin yakışıklı?
başkasının dininden bize ne amk...
double laik point kazandırır.