bugün

(bkz: anan) dır. senin gibi birisi için kendisini patlatmış.
kızlığı giden herkesi zina yapmış sanan salakların götüne kazık sokan kızdır/ kadındır.
elinde tuttuğu bayrakla, gerizekalılığın zirvesine doğru tırmanırken oksijensiz kalmaktan ötürü ağızdan çıkan söylem.
http://www.youtube.com/watch?v=8Z1NI36SAlI
Biraz edep be kardeşim çok şey değil.
insansi varlıkların evrimlesmemis düşüncelerinin vücut bulmuş hali.
Beyler annenizin orucu kabul oluyor mudur bi sorsaniza. Yobaz kaşar ve ızmirli mi sözlükte hesabı var mi, bir sorun mu yaşadınız da buralarda dillendiriyorsunuz anlatın biraz. Doğum yapmış olmasına rağmen hala bakireyse bilemicem.
görsel
Yine birileri kendini Allah sanıp bu kızların bu ve diğer taraftaki durumunu gözden geçirmiş.
Hadi o insanın affedilme olasılığı var. Senin şirk koşmaktan cennete gitme şansın bile yok oruç tutan şirkli yaratık.
Mastürbasyon zamanı gelmiş Çocuğun; biriniz selpak verin beyler. (bkz: sikmeselerbari)
başlığı açan kişinin beyninin kaşar olması kadar normal birseydir .
Benimdir. Allah'a şükür teravihimede gittim. Ki oruç tutmak sadece açın halinden anlamak değildir. Dilinede sahip çıkmaktır. Allahla benim aramda olan şey. Öteki tarafta sevabımı günahımı sen karşılamayacaksın sayın yazar. Evet seviştim ama çocuk esirgemeye gidip çocukta sevindirdim. Evet seviştim zamanında ama milletin dinine ibadetine donuna zartına dil uzatmadım. Evet seviştim ama bugünde bir çocuğun karnını doyurdum. Evet seviştim ama bugünde vicdanım rahat koydum kafanı yastığa bugünde merhametimi kaybetmedim diye. Evet seviştim bugünde bir hayvanın karnını doyurdum kapının önüne su koydum. Evet ben seviştim sayın yazar.
Herkes hata yapar. Önemli olan doğruyu bulabilmek. Allah kabul etsin.
herkes @1 e sallamış ama adam belki müslüman değil? nereden biliyorsunuz?
tabi ateist olmasıda böyle bir başlık açma hakkı tanımaz o ayrı mevzu.
oha lan. lastik mi bu patlak felan deniyor. kişinin orucuyla bu yargılanır mı... herkes günahkar ve bir günah işledik diye geri kalan ibadetleride mi yapmayalım. ne kafa man kafa bunlar.
Oruç tutan kızdır. Kimin orucunun kabul olup kiminkinin olmayacağına siz mi karar veriyorsunuz? Yani şu soruyu kendinize sorduruyorsunuz ama anneniz oruç tutmuyor galiba? Siz hiç kul hakkı yemezsiniz, yalan söylemezsiniz, şans oyunlarından kazandığınız haram paraları yemezsiniz... tek sorunumuz, tek günah bi kadının sevişmiş olması. Orda bi erkekte vardı ama o oruç tutabilir onda sakınca yok tabiki değil mi?
alkol içen kapalı kızla yarışacak durumdur.

kimseyi yargılamak istemem ama ulan şu dine inanıyorsanız eğer adam gibi gereklerini yerine getirin hoca. sonra kimse bana karışamaz triplerine girmeyin.
Şu inanmayanlar da bu aralar moda olmuş yok dinin gereklerini düzgünce yerine getirin diye bilmem ne. Ulan sen azıcığını yerine getir de sonra konuş mk. Öyle yok bu kapalı giydiğine bak bilmem ne öyle kapalılık mı olur ee tam kapandığı zaman da arabistana döndü ülke ulan yemin ediyorum bu taraftan düşüneceğim hiç aklıma gelmezdi vallahi.
Bu sevişen, patlak olan yazarlardan istediğiniz ne ulan !!!
Evet sevişti, evet patlak ne var ulan bunda !
Sen gel canım bana mesaj at, ben seni teselli edicem bakma şu hayvanlara sen.
He insta varsa ordan da teselli edebilirim.
Namus bekçisi misiniz ulan siz !
boşu boşuna kendini aç ve susuz bırakan kızdır. zira ne yaparsa yapsın kabul olmaz o.
güldürmektedir. boşuna çabalar bunlar.
annesinin bakire olduğunu zanneden yazarın açtığı başlık. annen de patlak canım annen de.