bugün

Ülkemizin uğradığı ahlaki dejenerasyonun sadece bir örneğidir.
Elbette buna karşı çıktığınızda da karınızı dövmekle suçlanırsınız, evli olmasanız bile.
ask tutku sehvet sizi nerde yakalar bilinmez. bunu ortalik yer diye tasvir etmek sacmalik. buna aski tutkuyu sehveti buldugun anladigin an demek gerekir. bunlari buldugunuzda da yerin onemi kalmaz. ha diyorsan 14 yasinda veletlerde neyin aski neyin sehveti onda haklisin bi sey diyemem.
Malliktir
siktir git başka yerde sevis
denmelidir boylelerine
(bkz: olan var olmayan var)
Durakta, parkta, yolda, her yerde opustum hepsinde de milletten tepki aldik. Ne zaman cag atlayacak acaba bu ulke.
bir zamanlar herkezin içinde yaptıgım durumdur kız arkadaşımı biraz mahçup etmiştim hayatımda güzel bir anı olarak kaldı.
şanlıurfa da yaparsanız o kızı ortaya alırlar, net.
Herkesin uyumasından sonra yapılması makbul olan eylem.
oluyor bazen aşk tavan yapınca felan dayanamıyor insan...
mantığı olmayan bir davranıştır. kıskandığımızdan değil diğer insanları rahatsız etme hakkı yok.
Yapamazsın ama evet karıya tekme tokat girebilirsin o yasak değil kocasıdır yapar.
görsel

Dikkat edin polise yakalanmayın.. sonu acı olabilir.
Birbirini seven iki insanın birbirini öpmesi nasıl milleti rahatsız ediyor anlamıyorum. Ahlaksızlık dediğimiz, ayıp dediğimiz şeylerin aslında kafamızda kurduğumuz bir takım kuruntulardır. Kimseyi de bu kuruntulara göre yargılamak doğru değildir.
istanbul'da yaşıyorsanız, hemen her köşe başında denk geleceğiniz durumdur.
Bazen, keşke öpüşmekle kalsın diyebilirsiniz.

Büyük ihtimal diğer büyükşehirler ve şehirler için de geçerlidir.

Kendi şahsi fikrim, olmaması gereken birşey. Olayı çağdaşlığa, aydınlığa, medeniyete ve dine bağlayanlar olacaktır.
Ama ben ahlaki olarak uygun görmüyorum, unutmayın ahlak hiçbir mezhepe, görüşe, dine bağlı değildir. Kişisel birseydir.

Şahsen bu yaşıma (30) kadar, bir kız arkadaşımın en fazla elini tutmuşumdur sokakta. Fazlası hem onu düşündüğüm hem de yakışıkalmayan bir durum olduğu için. Gelişmemiştir. iyikide gelişmemiştir.
Yapılan şehre göre değişir. Bir Erzurum'da yapmam ama canım izmir'imde yaparım tadından yenmez.
insanın evin anahtarını verip yardımcı olası gelen durum.
Namustur, dindir, kitaptır sikimde olan kavramlar değil. Lakin bunların temel savı özgürlük değil mi? Peki gözlerinin önünde salyalı bir ağız bana oral yaparken bunu görmelerini hatta küçük cocuklarının, ailelerinin görmesini özgürlük, daha vahimi cagdaşlık olarak normalleştirme özgürlüğüne hazırlar mı?

Kimsenin biraz öpüşmeye dikkat edecek hali de umru da yok. Bende, herkes de yapabilir. O kadar önemli hissetmesinler kendilerini. Olay bu değil çünkü. Birbirine sürtünerek, kalça sıvazlayıp frenckiss takılmayla, oral seksin devasa 7 farkını bulun bakalım swh neler gördü bu gözler..

Ayrıyeten, Özellikle lise ve üniversitelilerde görulen ortadoğu travmasıdır bu olay. Gösteriş, teşhir, ben sevişiyorum yeaa havalıyım yeaa modundan ibaret iq düşüklüğü, daha ötesi değil. Olay bu ucuz zihniyet.
Valla beni ilgilendirmez yapan yapıyo zaten ama ben böyle şeylerin özel olduğunu düşünüp ulu orta yapılmaması taraftarıyım.
görsel
yapıldığında insanı otomatik olarak uzak çağına ışınlayan, çağdaşlaşmanın olmazsa olmaz eylemidir. Türkiye'de göz yumulmadığı için ülke olarak uzay çağına gidilememektedir.
Neden yadırgandığını anlamadığım durum. Sen kendinden sorumlusun. Kim ne yapıyorsa yapsın. Aslında her olaya bu şekilde yaklaşabilseydik, daha güzel bir dünya olurdu eminim. Kimsenin kimseye karışmadığı, arkasından konuşmadığı güzel bir dünya..