bildiğimiz orospuya, ücret karşılığında vajinasına girdi çıktı yapan ahlaksız, kalitesiz, kültürsüz bir orospuya değer vermek hangi mantık ürünüdür.

hiç orospunun, çocuğuna acıyıp;
kerhaneye giden oluyor mu acaba çok merak ediyorum.
e biz sadaka vermek yerine orospu siksek yeridir o halde. maksat çocuğuna süt götürsün..
ordaki zavallı kadının ikamet ettiği şehirdeki bütün y.rrakları yemeğe pek meraklı olacağını sanmayaraktan , bu işi zorunlu yaptığını düşünerekten , zorunlu yapılan ahlaksızlığada acımaktan başka birşey yapılmayacağını düşünerekten , doğru olanı yaptığını sandığım insan türüdür.

(bkz: alırım anahtarını)
bu benim! onlara duyacagim sayginin yuzde birini bile sizin gibilere duymayan benim!
hayatta yüzüne bakılmayacak insanlara veren, vermek zorunda kalan insanlar oldukları için onları takdir eden, değer veren insandır.
antisosyalist yaklaşım.
biz insanları insan oldukları için sevdik. Ne düşüncesine göre sevdik, ne dışgörünüşüne göre sevdik, ne de mesleğine göre sevdik. * (bkz: ne olursan ol yine de gel)
"geldi yine süper tespitler" insanıdır.

(bkz: git ve ardını dövdür dostum)
s.ktiği orospu hastalanıp 1 hafta gözükmeyince başka orospuya giden adama "ben yokken ne yaptın" diye sorunca "yeşimi s.ktim" cevabına tepki koyup konuşmayı kesen orospuya değer verendir.
orospuda insandır,değer verende.bi fark yok bence kısacası.
maddi değer bakımından:
(bkz: pezevenk).
şahsım zihninde şöyle bir voice over yaratmış olan başlıktır.

sivilceli ergenler ile hayata bakış programını izlediniz. iyi akşamlar.
(bkz: orospuya para veren insan)
aşık olanı bile var değer vermek nedir ki..
orospunun çocuğudur. yani kadının çocuğu.
(bkz: orospuya acıyan insan tipi/#6156886)
"olmaz olsun böyle insan" dediğimiz insan ziyanlarına denir.
Orospular italya'da yasal hak istiyormuş, yeni haber bu.

Bu artık ahlaksızlığın, dibe vurmuşluğun son göstergesi.
Bu tip insanları şehrin kullanılmayan bir köşelerinde bir araya toplayıp, bunlara acıyan insanlara .iktirmeli. Başka türlü bunların önüne geçilmeyecek gibi duruyor.
Resmen rezillik
pezevenktir zira onun yegane sermayesidir.
(bkz: baban) *
gel de şuna değer verme !!
http://imgim.com/f6p6v.jpg
insana insan oldugu icin deger veriyodur o insan. insan sıfatı ne olursa olsun deger gormeyi hakeder.
değer vermenin orospulukla alakası olmaması sonucunu bilen insandır. orospuda olsa insan ve her insan değerlidir.
insana değer veren insan. Ne saçma di mi?
Boktan bir önerme altına değerlendirme yapmak gibi bişeydir!
Deger yargilarinin tekrar gozden gecirilmesi gereken durumdur.
Kolay geliyor tabi elin orospusuna tum gun ev temizligine gidip 100 tl yerine, saatte 3-4 katini kazanmak.
Olaya bilimsel olarak bakarsak eski mısır da harbiden de *rospuya değer veriliyormuş, araştırın.
orospuluğu meslek olarak para karşılığı yapanlara değer veriyorum. zira onlar olmasaydı bu toplumda herkes birbirini becerirdi.

orospuluğu ruhen yani karaktersiz bir şekilde kişiliğe çevirmiş olanlara ise tabiki de değer vermiyor ve şiddetle kınıyoruz.