bugün

söylediklerinin doğu perinçek, kenan evren ve mansur yavaş kısımları dışında hepsi doğru.

kadıköy'lü tarıkcan size ''ya ahmet hdp'liler kemalist, merdan abe söyledi, kadınları bikini giyiyormuş ve erkekleri içki içiyormuş o yüzden gerici değiller, bu milletin evlatları'' diyebilir.

altına nasıl gümüş deyince altın olmuyor.

orijinal kemalist'in dediklerine de ne kadar çamur atarsan at yanlış olmuyor.
hdp'liler zaten kemalist olamaz. kemalistler demek bikini giyen ve içki içen herkes demek değildir zaten.
Herkese Kürtçü diyordu şimdi oklar onu gösteriyor puhaha.
araştırdım neden pkk lı dendiğini buldum ama adam pkklıları öven bi yazı yazmamış aksine eleştirmiş iftira atılmış hak yenmiş iftira atmanın allah katında cezası ağırdır mesuliyet altına girmem bu sebeple az önceki yazımı siliyorum.
sen chp'ye ychp olmaya çalıştığı için muhalifsin.

ben ise ychp olamadığı için muhalifim.

biz aynı değiliz.
--spoiler--
sen chp'ye ychp olmaya çalıştığı için muhalifsin.

ben ise ychp olamadığı için muhalifim.
--spoiler--

Bu bir itiraftır. Geçmişte chp muhalifi olan ve bugünkü chp'ye hayran olanların milli mücadele düşmanı ve küreselcilerin köpekleri olduğunun itirafıdır.
Üç beş Avrasyacı çakalı izleyip gelip propaganda yapıyor.

Şahibeli seçimler ile gelip muhalifleri gazetecileri ortadan kaldıran halkın büyük çoğunluğunu açlığa mahkum edip piyon gibi oraya buraya süren dünya liderini sikerler.

Hadi eyvallah.
ak parti gençlik kolları üyesi muhafazakar bir yazardır.
Qral yaa o ne gizlilik yiğidim memleket partisini dağıttın şimdi sıra zafer partisinde mi.

AKP nin bu qral gibi 5 tane daha adamı olsa sırtı yere gelmez.
sözlüğün kemalist yazarlarından biridir. orjinal kemalist abi kendine iyi bak.
Kürt lideri bile tayin edecek kadar Kürtçü birisi.

görsel
paşamın silah arkadaşı. kurtuluş savaşında aynı cephede savaşmışlar.
Natocu değil avrasyacı olsa bir nebze idare edilebilecek yazar.

Ülkenin dört bir yanı fetullahçı, amerikancı, batıcı çete tarafından sarılmış. Bunlar hala o bloktan kopamadan o bloğa karşıt olduklarını idda ediyorlar.
laik cumhuriyet okullarında dayak atılmadığını sanan zevat. benim ilkokulda yediğim dayaklar kuran kursunda atılan dayakların yanında bi hiçtir.

görsel
siyasetten başka girisi olmayan uluya tecavüz ettikten sonra instagrama tecavüz etmek isterken yöneticiler tarafından ikaz edilen gerekirse hesabını sileriz uyarısı yapılan 24 yaşında olmasına rağmen ukalaıkta sınır tanımayan vasatın altı zat. aslında senle ilgili brifing bile veririm ama parmaklarıma yazık değmezsin. gerçekten çok yazık..

görsel
knk ilhan selçuk sallayın bu kemalistleri falan demiş aydın engin anlatıyor. yorum-u âlilerin?

https://www.uludagsozluk.com/e/45463079/
Bazen çok yerinde entryler giriyor, çizgisini beğeniyorum.
Ateist olmasına rağmen sağcı muhafazakarlara hitap eden bir yazar. Zaten savundukları da sağcı-muhafazakar, sünnici çizgiye yakın.
Efe Aydal gibi yeni yetmeyi kimlerin yanına yazıyor ne olduğu belirsiz YouTuber gerçekten çok yazık.

Yeni yetmeler ile yazıyoruz burada efe aydal yazıyor şaka gibi.
"akp gitsin de ne olursa olsun" kafasında olan ve s.kimin atatürkçüleri olan s*syal demokrat tayfayı kudurttuğuna göre iyi yolda olan yazar.

siz gidin kadıköy'de apocularla halay çekin.

gidin selo, eren keskin, cevheri güzelleyin.

mafyöz sedat'ın bildiğimiz şeyleri söylemesine bile 31 çekin.

hadi anam naş !