bugün

ancak 5ten sonra katılabileceğim zirvedir. hala orada olursanız koşa koşa gelirim haberiniz olsun.
bir samsunlu olarak katikmaktan mutluluk duyacagim zirvedir.
orduluyum ama ordu da degilim.

selam ederim zirve yazarlarına.
gelemiyorum o tarihte yurtdışnda olacağım ama böbreğimi hatır için yolluyorum çocuklar , karşı ödemeli.

(bkz: böbrekte ketçap mayonez hardal olsun mu abi)
orduluyum ama ordu'da değilim.
Selam ederim gidecek yazarlara.
en azından bir kişi daha gelsede batağa dönsek zirvesidir. yancılara çay benden olacak lan. beşinci altıncı kişiyede kapıyı açık bıraktım bak ?
davet olurda gidilmezmi denilen zirvedir.
5 kişi olmamızla kareyi oluşturmak için kağıt çekmemiz gerekecek zirve, gelenler arasında onsekiz yaş altı olursa önce kibarca yancı olmasını ister, baktık olmuyo hile hurda çirkeflik yoluyla el batak oynayıp yeneriz.

şaka lan. canımsınız.

erkenden söylim: olm beş kişiyiz zaten altıncı kadın olursa oyun hevesim yarıda kalır bak kaveyede sokamayız :((

ajan editi: lan bu beş kişinin içinde zaten kadın olabilir ? du bism.
gonuller bir olunca bulvarin seyran olacagi zirve. baktik sarmiyo ekipcene kayariz biyerlere *
listede 7 kisi gorunmemize ragmen zirveye katilimin sadece 3 kisi olacagini duymamla uzuldugum zirve. emek ediliyor, zaman harcaniyo, bir araya gelinmeye calisiyo ama bunun gibi eglenceli, farkli insanlarla tanisma olanagi saglama ihtimali yuksek olan bir organizasyona sudan sebeblerle katilinmiyo. gelin la 2 lafin belini kirardik farkli insanlara farkli sebeblere gulerdik *
Perşembe'li yazarlar varsa bana köyümü anlatsın dedigim zirve.
Ayrıca gidin katılın adam üzülmüş lan.
Bu pazar olacaksa katılabileceğim zirve.

daha bulvar kafenin yerini yeni öğrenmişken, başka mekanları bulamayabilirim o derece.
bulvar kafeyi bilmiyorum, ay ben dolmusa binemem, yagmur yagarsa gelmem yurursem sacim bozulur gibi enteresan sebebler sunanlari arabamla alip goturebilecegim zirve.
istanbul'da olsa katılırdım zirvesi.
bir gun kalmis zirvedir. merakla bekliyoruz.

muhim not; savtegin caylak olmus. konu ile sikinti yasayabilecek arkadaslarin benimle irtibata gecmesi onemle rica olunur.
yaklasık birbucuk saat sonra gerçekleşecek zirve.
bulunmak istediğim zirvedir. Ama mesafeler işte. Güzel zamanlarınız olsun dostlar.
an itibariyle savteginle bas basa oturdugumuz zirve. gelen giden olmazsa yarim saate pese gidicez haberiniz olsun.
eveet coskun bir sozluk zirvesinden notlar;

kimse gelmedi savteginle oturduk, biraz dedikodu birazda turk dunyasi hakkinda konustuk. bir kisi bile olsa buradaki nicklerin arkasindaki insanlardan birini olsun gormek guzeldi. katilim olsaydi biraz daha farkli konulara egilebilirdik ama kismet boyleymis. su anda hunkarin karsisindaki mavi playstationda olumune mac yapiyoruz. gelmeyenlerin cani sagolsun.

seka ordudan bildirdi.
şimdi gördüğüm için üzüldüğüm zirvedir. seçimlere de orduya gelmişken çok ta güzel olurdu. birdahaki zirvede haberdar olursam aydından da olsa memleketime atlayıp geleceğim zirvedir.
Bence yeni bir zirve yapmaliyiz bu sefer daha başarılı olmasini temenni ederek.