bugün

her gördüğümde kendimi reşit olmuş gibi hissetmemi sağlayan yazarlar topluluğudur.
kendimi yaşlı hissetmeme sebebiyet vermiş yazar topluluğu.
Hababam sınıfındaki sebastiyan misali nesil.
her gördüğümde kendimi eve gelen misafirin istenmeyen ergen veledi gibi hissetmeme sebep olan nesil'im.
bugün daha yeni fark ettiğim nesildir daha bir çoğunun entry sini bile okumamışımdır belki ama bana bi sıcak gelmişlerdir galiba buda çift sayıların sıcaklığından olsa gerek ama bunlar iyi çocuk efendi çocukturlar .
(bkz: eskiden buralar hep dedeme aitmiş)
Ben. Ve bu nesil olayını çok yanlış anlamışsınız.
uludagsozluk spor kompleksi bünyesinde 10 numarayı taşıyacak arkadaşlar.
sözlük tarihine yeni sayfalar açacak olan şu ana kadarki en yeni nesil yazarlardır. hoşgelmişlerdir, hoşgelmişizdir.
sözlükte asla sevilmeyecek olan yazarlardır. muhalif bir grup kurup, başlıklara molotof kokan entryler girip, sözlüğü karıştırabiliriz.
ateislerin bile açıklayamayacagı yazarlar.
(bkz: nesildaşlarım diye söylemiyorum) aralara serpiştirilmiş çok kaliteli yazarlar var.
10 numara yazarlardır, ilk çift haneli yazar olma şerefine erişmişlerdir.
ilk defa sabahın köründe gördüğüm ve kendimi dinazor gibi hissetmeme sebep olan yazardır. ben bile böyle hissediyorsam benden eskiler nasıl hissediyor allah bilir..

hoşgelmişler..
kezbanları ortaya çıkaran nesildir. Mesela ;
(bkz: çekemeyen anten taksın)
guzel bir film ve sonun ardindan cok izlenmesi sebep ertesi yil cekilen ikinci devam filmi niteligindedir her gelen nesil. bu yuzdendir ki beklenti her zaman ustte olur. ya sicip sivarlar, ya da digerinin uzerine cikar.
ki gordugum kadariyla 10. nesili gangdam style'in atilla tas versiyonu goruyorum.
dokuncu nesilden sonrakilere, hatta dokuzuncu nesillerde dahil, yazar denmesin veya nesilleri belirtilmesin direk troll densin.
bu ne la.
gelenlerin alayı troll.
resmen troll olmak için gelmişler. eski trolller gibi de değiller.
nerdeyse ilk entrylerinden belli troll olacakları.

acaba gelenlerin kaç tanesi yeni ki?
- kızları güzel, erkekleri çirkin.
+ o ne be?
- onuncu nesillerin.
+ bir siktir git.
sözlügün en yeni yazarıdır.
9. nesil olarak kendimi eski hissettirmiştir.
gelmemle birlikte sozlugun kisi basina dusen milli gelirinde artis olmustur. her sey para ile olduguna gore seviyede artacaktir bu gidisle.

uludag sozluge gelmis gecmis en kaliteli nesillerdir. tanimdi buda.
sözlükte hayırlara vesile olacak yazarlardır.
bir tanesi hariç hepsi iyi, bir tanesi hariç hepsi karakterli.
on numara, son numara.
bir iki yada daha fazla üst nesil yazarlar (9.8.7 vs) onlar gelmeden sözlük daha iyiydi geyiklerine maruz kalacak yazarlardır, merak etmeyin bizde o yollardan geçtik herkes anasının karnında öğrenmiyor yazarlığı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar