bugün

oneplus ın ilk telefonu. nam ı değer kusursuz telefon.
Benim gibi iphone kazığını yememeyi kendilerine bir misyon bilmiş bilinçli kişilerin kullandığı cihazdır,
Iphonu savunmak için Tercih meselesi diyen arkadaşları kazık yemeyi tercih ettikleri için tebrik ediyorum.
Olm bizim telefon sizin telefonun döver hemde ne biçim, fiyatı iphonun yarısından daha az ama performans ve özellikleri sizin 2500 liralık kazık iphonenuzdan kat be kat üstün,
Insan bi telefona 2500 lira para verip 1000 liralık one plus one karşısında rezil olurmu demeyin çok rezil ettim ben bu kapitalizm çocuklarını,
Yok one plus çin malıymış, amk hangi telefon çin malı değil,
Onu bunu geçerim iphone kullanıcıları ile dalgamıda geçerim bu telefon parasının tam anlamıyla (f/p/ö) karşılığıdır.
bu telefonun ilk başta tasarımını beğenip almıştım. arkada, kamera ve flashın konumu, arka kapağın enteresan dokusu vs. tamamen orjinal bi tasarıma sahip bir telefon. piyasadaki çoğu telefon gibi iphone'dan çakma bi tasarımı yok yani.

hadi tasarımı estetiği geç o fiyata o donanım nedir abi. kaç senedir kullanıyorum ne performansının ne bataryanın nede kameranın eksikliğini hissettim. ellerine sağlık valla. olmuş bu.