bugün

adam değildir. erkekliğe hakarettir. dinleyen erkekler ya ibnedir yada kızlara yaranmak için dinliyordur.
erkek değildir. ne idüğü belirsiz bi sığırdır.
beynini tuvalete düşürmüş ilkokulludur. sümüğünü önlüğüne siliyordur.
formulü totoş + kezban = tottokezban filandır.
zannediyorki eğer dinlerse kız(kezban)buna tapacak ama dinlediği zaman insanüstü şekilde itici olacak ve arkadaşları arasında alay konusu olacak.
one way or another dinleyen erkektir. normaldir.

not: çoğunuz kendinizden küçük ve zengin diye çekemiyorsunuz onları. bu apaçık ortada. justin bieber için de aynı şeyi söylüyorsunuz amına koyim üstelik justin'in şarkıları son derece de kaliteli. hadi justin için söyledikleriniz biraz doğru; ama one direction üyelerinin justin gibi şerefsizlikleri yok. uyuşturucu, sigara filan kullandıklarını duymadım bile. hepsi son derece kibar ve efendi çocuklar. kıskanmayın boşuna.

he ayrıca da, linkin park'ını, metallica'sını, iron maiden'ını da dinler. yeri gelir taylor swift de dinler. bize ne lan?
en fazla 15 yaşındadır. boy directioner olanları bile var. olmamış bunlar.
Ön yargılarını yıkmış erkektir.

One way or another şarkısına ise bayılıyorum. Tabi klibine. Klibiyle izleyince daha bir güzel oluyor. Bir de neydi o dur bir bakayım.. What makes you beautiful. Eğlenceli çocuklar yani.

Not: ne isimlerini bilirim ne de takip ederim. Yalnız bu iki şarkısı oldukça güzel.
(bkz: erkek mi dedim pardon)
saygı duymamız ancak bir o kadar da uzak durmamız gereken kişidir.
kız yürütmeye çalışan bir abazadır kapak fotoğrafı harryse directionerler onun peşinden koşar...
Tüm şarkılarını dinlemiyorsa problem yoktur. Ama iki şarkısı var ki.. Off, beni benden alıyor. Harika şarkılar. Oğlum biz sizin gibi ön yargılı değiliz! Kulağa hoş gelirse dinleriz!
tam best song ever şarkısını dinlerken bu başlığa rastlamam tesadüf olamaz herhalde. eşcinsel, ılık falan değildir adamların sağlam şarkıları var ergen diye ön yargı yapmayın.
kafası karışık erkektir. kızlar arasında popi olucam diye popo olan erkektir.
one direction'ın sağlam şarkılara sahip olduğunu öğrenmemizi sağlayan erkektir. vay amk.
erkek ? Pardon ılık olmasın o ne erkeğinden bahsediyorsunuz aynı şekilde castin dinleyen erkelerde bacımız, bacılarımız.
vurduruyordur.