bugün

entry yazılacak başlık bulamıyoruz sözlükte. 12.nesil gereksizdir, boşunadır.
Bir nesil daha yaşlanmamıza sebep olan yeni yetme nesildir.
Doğru düzgün başlıklarda koştursunlar efendim.
Kendileriyle aramızdaki fark insan nesliyle 150 yıl. Aramizda 6 nesil var her nesil yaklaşık 25 yıldan hesaplansa 150 yıl eder.

ben altıncı nesil bir yazar olarak dedelerinin dedelerinin dedeleri oluyorum, ama bazı mevzularda sözlük yaşına çok da takılmamak lazım.
Artık huzur içinde ölebilirim.
11.nesil olarak gelenlere meraba
Uslu durmamaları halinde, Her birini ayrı ayrı tokat manyağı yapacağım nesildir.

Ohh deşarj olmak gibisi yokmuş. Yıllardır bu günü gözler dururum.
4-5 yıldır, her yılbaşında geleceklerini umut edip şafakta onları bekliyordum. tam bu yıl umudu kesmiştim. ama bugün gelişmelere bakıp ne göreyim? gelmişler...

ayda 3-4 kere sözlüğe girerim zaten bu da da tam girdiğim güne rastlamış. artık ben de huzur içinde ölebilirim sözlük.
Onlardan öğreneceklerimiz var.
Ulan 50 senedir 11. Nesiliz.
11. Nesilden emekli olacağız nerdeyse.
Iyi oldu oh be!
Zaten sadece 11. Nesiller vardı şimdi iki nesille yürüyecek uludağ sözlük.
Ulan tek tek tüm yazanların profiline girdim bir tane 12 yok artık yazsalar da gözümüz gönlümüz şenlense.
Ben oluyorum. Şu an çaylak olabilirim ama ilerde yazar olacağım umarım.
geçin lan sıraya.
Hoş geldiniz alt devreler.
Hayırlı uğurlu olsun.
hoş geldin diyoruz. on birinci nesiller de sonunda ağabey oldu.
Şu an öğrendim gelmişler vay anasını forsumuz ikiye katlanmış. kolej montlarımızı giyip kafanızı klozete sokacağız.
Acemi nesildir.
hoşgeldiniz torunlar.
Oytunkaran abdestini alıyor şu an. Aynı teraneler...
Harbi geldiler mi lan? Vay be.
Gelmişler ya lan.

Tam da yaş konusunda alıngan olduğum döneme girmiştim bu da üstüne eklendi tamamen teyze oldum ben.

Olgun davranıp çocuk coluga örnek olasim var su an. Puh.
Yeni nesil pek embesil dediğim nesil.
Şu sıralar çok fazla göz önünde olan nesildir. Atarlı ve cüretkar entry ler girip sözlükteki abilerine ayar çekmeye çalışırlar. sivri uçlu kalemle ruhları delik deşik edilip edep çukuruna atılası nesildir. Uslu durun, abilerinizi örnek alın, akılınızı alırım aklınızı...
Hoş geldiniz çocuklar, buralar hep dutluk, piçler var.