bugün

Sen önce de bağlacını ayır ondan sonra konuşalım , tabi vaktimi ayirirsam.

Eheh.
Bir yazarın sitemidir.
Sevgili 11. Nesil abartmayın halka inin sizi anlamıyorlar.
Yalın bir dil kullanın.
liseye yeni geçmiş dokuz muamelesi yapılmasından bıktık.
Okumadım.
Oytunun fakeini buldum beyler.
sen aç biz girelim o zaman. entry yani.
hıımm şu ikinci nesil yazara bak sen yazacak konu başlığı bulamamış on birinci nesil yazarları eleştirerek pirim yapıyor güldüm şahsen.
(bkz: arkadaşlar beyni varmış) ooo çok etkilendim.
Akıl yoksa demek.
hayatın kanunudur bu. eskiler azalır, kalanlar yenileri eğitir. sonra ise yeniler eskir. eskiyene kadar buradayız bakalım.
Kendini ulusal medyada yazan yazarlar gibi görmeye başlamış, tanınmak, fark edilmek amacıyla küçümsemeyi ve kibri seçmiş sözde yazar beyanı. Birinci nesil olsan ne yazar lan. Belkide 11. Nesilde senin okuyarak öğrendiklerini yaşayarak öğrenmiş, zamana tanık şahıslar vardır. Kendi kafasınca üstünlük taslamaya çalışıyor. Kesin asker den yeni gelmiştir. Ordaki yeni üst devre olmuş askerler gibi konuşuyor.
(bkz: adam haklı amk)
Akıl yaşta değil baştadır. işinize bakın . uzatmayın . bok atmayın.
Sözlük formatını iyi bilen yazarın kendinde hak gördüğü başlık. Herşeyin fazlası zarar hem de insan olduğunu unutacak kadar.
Ağzına vurduğum gibi.
(bkz: onbirinci nesil olmasa sözlüğün hali ne olurdu)
Aklınızın kapasitesinin artırılması gerekiyor bu noktada alması için bayım.
açtığın başlığa bak bi amk!

(bkz: eş zeka türünü arayan sözlük yazarları)

--spoiler--
bulamadı!
--spoiler--
senin beynin o kadar çalışıyorsa buna tıp çözüm bulamamış onbirinci nesil ne yapsın senin yerine makina yapsam daha iyi sözlüğü anlar.
En birinci nesili kıskanan yazar beyanı.
bu ülkede akıl alınmayacak çok şey oluyor zaten bunlara takılmamak gerekir. Her şeyi bir kenara bırakırsak 2. nesil bir trollün sözlüğe benden önce kayıt olup, işsiz güçsüz girdiği entry sayısı kadar başlık açması kadar saçma bir şey daha görmediğim durum.

(bkz: başlık açmak şartıyla entry girmek)

11. nesillere selam olsun. sözlük sayemizde daha aydınlık ve dimdik ayakta olacaktır.
Aklı almayan kardeş beyin yetmezliğinden ölmeyi beklemek yerine beş dakika kadar oksijensiz kalma sonucunda ne oluyor deneyini gerçekleştirebilirsin. Belli kavram ve kurumlar bir süre sonra kişiye ait olmaktan çıkar ve kamunun ortak alanı haline gelir ve yönetiminin dahi hep birlikte olması gerekir. Aksi takdirde tek kişinin himayesinde olan bir kurum o kişinin diktesinde hareket etmek zorunda bırakılır ve diktatörlük dediğimiz rejimin doğmasına neden olur. Bu sebeple yönetiminin dahi geniş kitlelerden seçilmesi gereken bir yerde yeni üye ve yazarların evleviyetle başlık açması ve çeşitli yorumlarda bulunabilmesi gerekir.
sübjektif başlık.
o kadar başlık açmış ki artık, saçmalamanın zirvesine çıkıp, etrafa sataşmaya yer arayan, sözlüğe erken üye olarak hayatındaki en büyük kariyerini yaptığını zanneden kendini bilmez ergenlerin kurabileceği bir cümle.
(bkz: evcilik yerine nesilcilik oynayan ibneler)

aklın yolu 11 dir.