bugün

üzülerek belirtmeliyim ki biraz düşüktür. bilgisiz olmaları da cabası. sanki tümü 98 doğumlu birer sivilceli gibi.
Diğer nesillerin zeka seviyesinden farkı yoktur.
zeka ile yaşı paralel alıp yanılan kişinin beyanı.
kusura bakmayın ama, on birinci nesil yazarımsıların zeka seviyelerinin hani şöyle ayakkabı numaralarını geçeceğini düşünmüyorum açıkçası. bende zeka ölçer mi var? hayır, ama gözlem ve çıkarım diye de bir şey var be çocuk.
on birinci nesil yazarların zeka seviyesi genellenemeyecek mahiyette tezahür eden bir kavramdır. nitekim, bunu genellersek, aristotales mantığınca onuncu nesil yazarları, 9. nesilleri, 8. nesilleri vb. tüm nesilleri kendi alt kümeleri dahilinde genellememiz gerekir ve bir grubun diğerine zekayen galip geldiği düşüncesi, tüm spesifik parametreler dahilinde ölçülebilir nitelikte değildir.

kısacası, bu, üçüncü sınıf amerikan gençlik filmlerinde izlediğimiz bir çeşit alfalı omegalı kardeşlik evlerinin, kendi kabul törenleri gereğince ezme-ezikleme ayininden öte gidemeyen geleneksel bir eski yazar serzenişidir. sanki bunların cebinde iqölçer vardır ve onun gibi bir şey.

ahahah
ilahi...

sen einsteinsın çünkü...
şirin aptallıklarımız var bizim, ben mesela hala işe giderken ayakkabılarımı ters giyiyorum, şirketin yönetim kuruluyla beraber şirinler şarkısı söyleyerek dans ediyoruz.
nedir bu nesiller arası anlaşamamazlık anlamadım.
Tamam siz çok iyi siz bir numara siz vay anasını siz herşeysiniz.
düşük olduğunun kendileri de farkında ve çaresizce ıq yükseltme girişimlerinde bulunmaktalar.

http://www.youtube.com/watch?v=IWgML55Hog8
(bkz: onbirinci neslin seviyesini yükseltenler Derneği)
Hertürlü genelle yanlıştır diyip bir genelleme yaparak olaya nokta koyuyorum.
kafanızı kaldırıp gökyüzüne bakın. gözünüzün erdiği yerden biraz daha yukarıdadır.
olmayan şeyin seviyesi olmaz. evet.
Üçtür.

Entry burda.
klișe yazarın klișe bașlığı.
senin yaratmaya çalıștığın hiyerarșiye tüküreyim.
seni aşar, ölçemezsin.
zeka seviyesi başlığı açacak kadar zeki olan 11'den önceki yazar başlığı. Muhtemelen ateisttir. Ateist değilse bile kesinlikle sosyalist yada gomenezdir.
zeka seviyesi başlığı açacak kadar zeki olan 11'den önceki yazar başlığı. Muhtemelen ateisttir. Ateist değilse bile kesinlikle sosyalist yada gomenezdir.
En yüksek düzeydedir.
maalesef tüm yazarlar için geçerli olmayan başlıktır. evet çoğu geri zekalı olabilir. bazı arkadaşların açtığı başlıklardan bunu anlaya biliyoruz.
Çok sıktınız ama.
Öldüğünde nüfusdan mal kaybı olarak düşürülecek yazar beyanı ivit.
Trollüğe gönlü düşen bir zatımuhteremin kendisini iyi hissetmesi için yapması gereken madrabazlıktır bu kendinden önceki tatlı trolün başlığını canlandırma numaraları. Nesil ile zeka arasında bir bağlantı kurmaya çalışan kafa, bağlantı sorunu yaşayan bir kafadır.
görsel
Çift haneli iqlarınızla, yanından bile geçemeyeceğiniz seviyedir.
sözlüğün genel durumunu gösteren seviyedir. bitirdiniz sözlüğü. evet.