bugün

selam.

http://video.uludagsozluk...gilime-yazd%C4%B1m-88377/

bu seksimi sizlere bu eserle tasvir etmek istedim.
merhaba,
ben pembe tolga

sözlükte "nesil" olarak adlandırdığımız merhalenin en sonunda yer alan, birkaç senelik sözlüğe verdiğimiz aranın ardından fütursuzca zuhur ettiklerine tanık olduğumuz, hala popolarında bulunan bebek bezine dahi aldırış etmeden birtakım polemiklere girişen, kendinden önceki atalarını görmezden gelerek meydanı boş bulduklarını sanan on birinci nesle ait bir beyefendiyi şehvet ve mütehassıs bir endamla becermek...

öyle bir becermek ki, uzvi bir makine gibi çalışıp şehvetin son raddesine gelmek. öyle bir hoplatmak ki o oğlan götü, kabil görünmeyen bir orgazmı dakikalarca yaşamak parmak uçlarında. o bembeyaz zemmetmeye kıyılamayacak dolgun popoyu okşadım dakikalarca, hafif tüylü olduğu görünen kuyruk sokumundan süzüldüm o iri loblara. oysaki "tolga çelimsiz erkek sever." diye isnat ederler... nasıl da yanılıyorlar bir bilseler. o bıngıl bıngıl kıllı meme uçları, neredeyse yağ bağlamakta olan göbeği; zerk olmak için zor tutuyordum kendimi. önce hayalarımı sürdüm o erkeksi ve sakallı yüzüne, ardından dudaklarının arasına iteledim minik pembe tolga'yı (mpt'yi).

ruhumun içindeki karanlığı çekip alıyordu sanki. bedenime hapsolmuş şehveti emiyordu dudaklarıyla. daha fazla dayanamadım... yüzüstü yatırdım yatağa. kulak deliklerine 100'er dolar tıkayıp uçlarını ateşe verdim. Para kül olmadan hızlıca becerecektim onu. poposunun sağ ve sol lobunun ayrıldığı o ateşli çizgiyi ayırdım parmaklarımla. pembe rüyamı usula bastırdım sevgi yoluna. hızlanan nefesini vücudumun her yerinde hissedebiliyordum. körpe bir gelincik gibi titriyordu. beni içinde istiyor, bedenini bana doğru itiyordu.

bir hışımla duhul oldum. tırnaklarını bacaklarıma geçirmeye çalışıyordu. kıçının içi fırın gibiydi... onu bir yandan beceriyor, bir yandan da darp ediyordum. içine yalnızca on bir defa girip çıktım. içinden çıktığım gibi kulaklarına akıttım menimi.
ben onun kulaklarındaki ateşi, o benim ruhumdaki ateşi söndürmüştü.

ne güzel şey on birinci nesil becermek. ne güzel şey bir erkeğin menfur bulunan mağarasına girmek.
ihtiraslara gebe kalmış bir aşkın kıvılcımına şahit olmak ne güzel şeymiş...
erkeğin recmini gerektirir.
(bkz: top)
bir kadın için kendini çoluk çocuğa teslim etmektir.

Hayır hayır pedofili degilim.
(bkz: üç nesil farkla yırtmak)
Önceki nesillerden seks yaptığın yazarlarla tekrar seks yapmak demektir çünkü on birinci nesillerin yarıdan çoğu eski nesillerin fake'i, troll'ü, geri gelmiş hali vs işte.*
eşek sikmediğim için beni ilgilendirmeyen olay.
Sozlugun diger gaylerine dert olan eylem..
hardcore gider.
seks yapmanın bokunu çıkarmaktır.
onbirinci değil hiçbirinci nesil erkekle seks yapmam lan ben. Top muyum olm ben gay miyim yumuşak miyim. Erkeğim ben errrrkek.
pembe meme uçlu yazarı reddetmek.

- senden hoşlanıyorum hayati.

+ inan bunu senden duymak çok hoş ama ben de başkasından hoşlanıyorum. suat'ı biliyorsun bizim bölümden, kütür kütür, erik gibi çocuk.
Şok edicidir.
(bkz: önemli olan nesli değil işlevi)
tahriş edicidir.
seksidir.
içimizdeki pedofları ortaya çıkaran hikaye.
buna tahrik olacak kadar ne yaşadınız lan?

çocuk istismarı yüzünden sözlük kapanırsa görürsünüz.
2011 de tavsiye edilir. Hoş o zaman daha portakalda vitamin gerçi.
tavsiye etmem acayip azgınlar.

sözlüğün halini görüyorsunuz, enerji zıfır zıfır zıfır.