bugün

bir nevi kota sistemidir. sözlüğü geliştirecek olaydır. günde 30 entryden fazla girmesinler çok bile onlara.
türkiye koşullarında özgürlüktür.
biz size tifit atmayın demedik, edepli edepli yazın dedik.
imza,
kaytan bıyıklı şumaer.
One lan dediğim hadisedir.

Sana : bin

Kâmile :bin

Sıtkıya :1500

Kibar feyzo : 450

Bize niye öyle kurbannn

Onlar sendikalııııı

E bende haranlıyamm

ironisinin gözümde canlandığı hadiseler zinciridir.
Boş tenekeden çok ses çıkar, dolu tenekeden az ses çıkar.

Bize günde 3 entry de yeter.
30 çok 2 yeterlidir. Adam x üniversitede okuyan bana gelsin olmadı bu üniversiteye gidecem diye entry giriyor sonra biz bunlara mal deyince suç oluyor.
beyni olmayan entry girmesin bence.
bir kendini üstün görmüş yazar beyanıdır.

he tamam onu sonra şey yaparız.
(bkz: onu sonra şey yaparız)
(bkz: tamam)
yanlıştır efendim. bu başlığı açan entry girmesin bence.
para iman ve iyi entry'nin kimin gireceği belli olmaz.
Genelleme yapılmaması gerekir. Zira herkes ilk kez sözlük görmüş değildir.
insanı yazarlıktan soğutan yazar beyanı.

yahu kardeşim on birinci nesilim tamam da, ergen olduğumu nereden çıkardın, belki yaşça senden büyüğüm, belki şu zamana kadar sözlüğe hep mesafeli baktım ama artık yazmak istiyorum.. nedir bu on birinci nesilin çektiği yahu...
kim ne karışır.

burası özgür bir platform, 30 değil 300 girilsin...
götümle güldüğüm talep. bunu söyleyen de maksimum 2 senedir yazar olan 8. nesil sığır.
Bu dediği gerçekleşmiyecek gariban ve egoları olan bir yazar müsvettesidir. Beğenmiyorsan çıkış butonu hemen orda denilip geçilmelidir.

Ee ne diyorduk?
otuzdan fazlasi onbirinci nesilden rahatsız bünyelere giriyor galiba dediğim sicmalik.
+116 entrymle destek verdiğim kampanya.
Sözlüğü kaliteye kavuşturacak proje.
Eline klavye alan herkesin sözlüğün içine etmesine engel olmak için yapılacak işlem.
"orda duracaksın sekizinci nesil" diyerek anti tez oluşturulacak tez. sizin geldiğiniz günleri de biliyoruz canısı. ayrıca (bkz: inş cnm ya)
11inci nesil yazarlarının entrylerinin zaten iplenmediği varsayılarak, (bkz: ne olcak ki) denmesi gereken önermedir..
Sozlukte yeni nesillere bu kadar karsiysaniz eger, adminlere ulasip yeni uye aliminin durdurulmasini talep edebilirsiniz. Ona buna bok atmaktansa efektif cozumler uretelim, please.
Kalite adına güzel kampanyadır.
bir on birinci nesil olarak katılmayacağım hededir.
on birinci nesilleri karalama kampanyalarindan bilmem kacincisidir.

zaten sozluk sarmadi hep ayni muhabbetler.. birak gunde 30 u haftada 30 u gecemiyorum!

not: yazmadigimdan degil, yazmak istemedigimden.
Yanlış bir istektir. Entry falan girmesinler.