on veya üstü de olabilir. çok eşlilik evlenene kadar devam eder, belki tek kişi sevilir içinden, belki üçü birden.

aşk dedikleri bu olsa; diğerleri de gönül eğlencesi, çıkar amaçlı olsa hepsini idare etmek için biraz zeka yeterlidir, öğrenci için tavsiye edilmez.

-toplu mesaj, hepsine aynı mesajı toplu olarak göndererek hepsinin gönlü alınır.
-günlere yayılır görüşmeler, tabi bunun için de hangisine nasıl hareket edileceği önceden belirlenmelidir, bayanlar için o gün yemek için kim aranır, sinema vs. kısaca sponsor için şık giyinilir, erkekler için de biraz zor malum cep dolmalı. ha bu her çiçeğe konmak isteyenler için geçerlidir.
-sevgililer gününde ucuz ama hepsine aynı hediye alınmalıdır. bir gün pişti olurlarsa anı kalır.
-içlerinden eleme yapmaya gerek yoktur, sinirli olmamalı, sinirlenilse bile çaktırılmamalıdır, sinsi olmalı. elbette bir gün arayacaktır.
-birkaç sevgili şehir dışında olursa daha da iyi olabilir.
-msn gibi yazışmalarda el çabukluğu, cam açmalarda ise hepsine ayrı ayrı açılıp birinden diğerine bahaneler uydurularak hepsinin yine gönlü alınır.
-hepsine bir gün ayarlanmalı, hepsinin tarzına tek tek uyum sağlanmalı. birinden biri isteğe karşılık verir nasılsa.
-ağzın laf yapması konusuna gelince, hepsine aynı ayarda gitmemek lazım. biri sadist ise kuzu gibi olmalı, dengesiz ise tartı gibi tartmalı, mazoşist ise sert bir tavır takınmalı, ağır ise ağırlığı korumalı, olgun ise ağır yerlere ilgi duymalı, ergene yakınsa kişilik bazında çocuksu tavırlarla onlara şölen yaşatmak gerekir. bunun ne şöleni olacağına siz karar verirsiniz zaten.

bayanlar için sponsor bulmak kolaydır, yaklaşınca kaçılır, başka sponsor arayışlarına geçilir en makulünden. ama erkekler için durum zor.

her çeşite yatırım yapmak kolay değildir.

allah cebinize, elinize, belinize, çenenize kuvvet versin ne diyeyim. kısaca adamına göre muamele.
aylık gelirinin 25 bin lira civarında olması yeterlidir.
gün gelir onunu da üst üste koyarsın.
bu hareketi ancak profesyoneller gerçekleştirebilir. herkesin harcı değildir.
*kızlara atılan msj'lar kesınlıkle yanlıs kıza atılmamalıdır.
*2 kızla aynı gun bulusulacaksa farklı mekanlar ve farklı guzergahlar seçilmelidir.
*gizlilik baş kuraldır.biri duyarsa hepsi duyar.
*her olayda haklı da olsanız haksızda olsanız zeytinyağı gibi uste çıkmalısınız.
*birisinden ayrılacaksanız kesinlikle siz ayrilmayin.birakın o ayrılsınkı ıntıkam gutmesın.
*kızlar ya birbirinden cok uzak ya birbirine cok yakın olanlardan seçılmelıdır.
*bırbırıne yakın olan kızlarda ılk kural cekıngen olmaktır.en guzel ıdare yontemıdır.

**Ama kendınıze yapılsa bole bı durum nasıl hıssedersenız kızlara yaparkende bunu düşünün.
(bkz: eşinin seni on farklı adamla aldatması)
(bkz: sevgili açılımı)
kişinin önce kendini idare etmesi gerekir. boru değil 10 adet sevgiliden bahsediyoruz burda. adamın iliğini kurutur bu kadar sevgili.
kadınsan, iyi orospu olmak.
erkeksen, iyi puşt olmak.
10 ayrı telefon hattı ve 100 lerce bugün olmaz bahanesi bulmak.
para babası olmak..
(bkz: seks partner ile sevgili ayrımını yapamamak)
en popülerinden tele kız veya jigolo olmak. *
(bkz: ara beni boya beni numaram 49 50)
kural basittir; bir tanesine bile aşık olmamak.
adet geciren sevgiliyi idare etmektir..
on tane sevgili yapan idare yolunuda bulmuştur herhalde; tavsiye vermeye gerek yok, bize mi güvendi on'a tamamlarken * ...
on adet sevgiliyi idare etmekten kolaydır. zira on tane adet olmuş hatunu çekmek her yiğidin harcı değildir. *
(bkz: anket doldurmak)
hepsine seni seviyorum de. bu kadar basit.
Sevmediğin sürece idare edebilirsin.
Beceri ve cazibe işidir.Becerikliliğin en büyük göstergesi olarak kabul edilir.
ütopik bi olaydir o.
(bkz: Bok yolu) / (bkz: Hac yolu)
tarık akan'dan cevabını alabileceğiniz sorudur. bir çok filminde sorunun üstesinden başarıyla gelmiştir.
ne ayak, biz bir tanesini bile bulamıyoruz arkadaş on tane diyor nerde yaşıyorsun sen.
isim soylemekten kaçınılmalıdır hepsıne askım bitanem bebisim seklinde hitap edilmelidir yoksa karısır dile kolay 10 isim aman ben de niye tavsiye veriyosam sanki 10 sevgili yapmayı bilen bunu da bilir ben sap halimle biliyorum da o akıl edemicek mi sanki.
(bkz: ufak at da civcivlerin yesin)