liverpool'un rekorunu kırmak isteyen lyon'un 8taş'ı 10taş'a çevireceği gerçeğidir. ben 10 dedim ama fark daha fazla olmaz inşallah.
hala kendine gelmesi lazim diyen salaklar var.iki sezondur lige ambargo koyan bir BEŞiKTAŞ var hala 8(sekiz) yaşındaki cocuk gibi konuşuyorsunuz.
10 olmaz ama en az 7 bekliyorum, allahtan kara kartallı değilim....
9'u atlamayın, illuminatiliğin lüzumu yok. önce 9taş olmalı. hem oyunu da var.
yok 100 atsınlar da ileride sıkışmayalım amına koyayım.

görsel
trabzon bile bunlara 3 attıysa lyon 10 olmaz ama 6'yı rahar atar.
Saçma ve gerçeğe uzak bir skor. Beşiktaş bu formla bir farkla - o da belki - yenilir ancak. Başarılar Beşiktaş.
ay hadi inşallah.
itin köpegin duası kabul olsa, kendi takımı lider olurdu.
Hahahahahssiktir.
Çekememezlik başlamış yine nasılda kıskanıyor köpekler. Başakşehirden ve kayseriden 4 yiyen takımın seyircileri konuşmasın lütfen.
beş atsa yeter kardeş. 5iktaş olurlar.

lan biz yine kendi vatanımızın güzide takımlarından yiyiyoruz. biz de olan bizde kalıyor.

siz kievden nasıl yediniz lan o kadar gol utanmaz herifler! dünyaya rezil ettiniz bizi.
Evinde chelsea den 5 yiyen herifler kiev den bahsediyor lan.

Bu acı başka bir şey aga. Başladılar gene 4 yemelere.

Yananrım yanarım bu eziklere 4 5 sallamadığımıza yanarım.

Lyon a gelince beşiktaş ın gazabından o takımda nasibini alacak.
d.kiev'den 6 yediklerini hesap edersek lyon'dan 10 çokta yadırganmaz bence. *
Oğlum ayıptır lan yapmayın şöyle şeyler. Onlar bizim dostuşuşjşhşglhlh
10 olsun bizim olsun. *
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

beşiktaş' ın bu formu ve kararlılığı ile imkansızdır. siz en iyisi pes' i kapatıp yatın.
bence de maça çıkmasınlar hükmen 3-0 yenilsinler.

en azından kafaları rahat olur.
olmasına sadece 8 saat kalan skordur.
olmayacak skordur..
bunu bile bile bu troll başlık altında az sonra fenerbahçeli'lere, galatasaraylı'lara sallayacak beşiktaş taraftarına sesleniyorum, yapmayın.!
bir fenerbahçe taraftarı olarak beşiktaş'ın bu maç lyon'a kök söktüreceğine inanıyorum ve en kötü ihtimalle 2-2 berabere bitecek diyorum.
klişe gelecek ama araya nifak tohumu atan bu tiplere prim vermeyin.
Mal beyanı.
ilk yarısı 5-0 ikinci yarısı 5-0 toplamda 10-0 olur derim ben.
Bir fenerbahçeli olarak avrupa maçlarında her kim olursa olsun (gs bjk vb. ) desteklerim. Böyle bir skor düşünen varsa hayal gücüne hayran kaldığım doğrudur.