bugün

ne yapardı? ben televizyondan haberleri izler izlemez direk markete gider bol bol yiyecek stoğu yapardım.
(bkz: #23447423)
osbire devam.
zombi kızları gitsin, uzaylı kızlar gelsin başlığına entry yazardım.
En yakın dönerciden döner bıcağı alırim.
doğaçlama takılırdım her zaman olduğu gibi.
hala başlık açıp am göt meme tartışacak yazarlardır.
Bi vivident storming verirdim onlar çalışırdı ben eve gider yatardım.
valla walking dead'in dizisinin tüm bölümlerini izlemiş, kitaplarını okumuş, çizgi romanlarını güncel olarak takip eden, çekilmiş tüm zombi filmlerini izlemiş, bilgisayarda dead island, h1z1, day z oynamış, telefonda into the dead, dead trigger oynamış biri olarak olası bi zombi istilasında kendime çok güveniyorum.

not: kilit silah ok, arbalet türevi şeyler bu arada.
türklerde, abd'lilere oranla az silah bulunduğundan olay hiç twd, z-nation vb. dizilerdeki veya zombieland filmindeki gibi ilerlemeyecektir. ilk 50 günde türkiye nüfusunun tamamı ölmüş olur kanımca. nedeni ise silah bulunsa bile mühimmat az. ayrıca istanbuldaysanız hiç sanşınız yok zaten. 15-16 hatta 20(kayıt dışı vs.) milyon nüfusla nereye kadar hele trafikte yakalanırsanız. o yüzden uludağ sözlük yazarları bence zombi olayı olursa son entryleri girip ölmeyi beklesinler.
eninde sonunda ısırılıp zombi olacağımı düşündüğüm için tişörtümün üstüne ''amcuk yiyen zombi'' yazarım ve insanların korkulu rüyası olurum.
Silah neyim türkiye şartları mukabilinde bulunması oldukça zor bir edevat Olduğundan dolayı. Bir adet masat ve bir pala veya uzun saplı bir bıçak oldukça uzun süre iş görecektir.
ayrıca açlık durumunda çiğ hamur yiyerek oldukça uzun süre tok kalınabilir.
gerçi bizim kapı çelik olduğundan dolayı, açlık haricinde pek bir aksiyon yaşamayacağımı tahmin ediyorum.
(bkz: bırakın gelsin gel hele gel gel)
içimdeki savaşçı Türkü ortaya çıkarıp evi karargaha çevirirdim. Sıkıysa gelin. 👊