bugün

ozellikle tasakli bolumde okuyan piclerin yaptigi artik baymis artistliktir. hangi tipciya hangi disciye sorsam hepsinde bi bolum degistirme istegi var ama aralarindan bolum degistirenini de goremedim bi turlu.
bunun neresi artistliktir anlamadığım durum.
istemiyosan yazmasaydın arkaaaşım.
''ben aslında sunu okudum.'' cumlesinden sonra 3 saniye kadar suren artistliktir.

hayattan 2-3 sene kaybettikten sonra yeni girilen bolumde 3-4 sene onceki muhabbetlerin yapanlar tarafından eglenirken senin ezik ezik sıkılmandır.
iibf okuyorsa kuvvetle muhtemeldir hele ki anadolu üniversitelerinde biriyse kaç gızım bir kaç yıl daha hazırlan istediğin bölüme otuzunda da olsa git bir ömür çekiyorsun oyle yok banka yok akademisyenliğe kapağı atarımlar tısss artık kalmadı ondan bitti ... yol yakınken dönmüssün işte pek güzek otur ygs -lys bas şimdi mis ..
Eğer ki okunulan bölüm fizikse bu memnuniyetsizlik bir artistlikten ziyade zorunluluktur. Kuantum mekaniğini yiyip bitiren bir adamın kasaplık yapması buna yeterli sebeptir. Ha ben niye okuyorum; hayat çok tuhaf, fotonlar falan...
ilk sene öğrencilerin %80inin yaptığı muhabbettir. sohbet içinde seneye çalışıp yatay geçişle başka memleketteki bölüme geçmek istiyorum da kesinlikle geçmektedir.
insan olmanın doğasında var abicim. doyamıyoruz hiç bir şeye.
haklı bir artistliktir. bazen hayat zorlar insanı, kendi seçimini kendisi yapamaz. sonra da seçimleri sevmeye çalışır. belki yanlıştır, belki korkaklıktır. ama kesinlikle hayatın akışının dışında değildir.
final haftasidir. mazur gor.
Genellikle işsiz kalincak bolumlerdir eğer iyi bir bolumde okuyorsa böyle bisi demez mezun olunca paranın ebesini zikcem der.
davulun sesinin uzaktan hoş gelmesinin sonucudur. aslında hukuk, tıp, mimarlık okuyorsan ve bırakmak istiyorsan biraz artistlik yapmış oluyorsun. kim bilir, bu bile davulun sesidir...
hukukta ilk 2 sene ne olduğunu anlamadığımız için genelde düşünmediğimiz ama son 2 sene hardcore geçirdikleri için aklımızdan çıkmayan ama iş işten geçtiği için de yapmaya cesaret edemediğimiz eylem.
üniversite 1. sınıfta okuyup yatay geçiş yapmak isteyen bebenin bir üst versiyonu olan memnuniyetsizdir. şu ana kadar gördüklerimden hiçbiri ne yatay geçiş yaptı ne de başka bir bölüme geçti. anca laf.
bölümden ziyade gidilecek olan şehirden memnun olamama durumudur.Hayatını yaşamak isteyen için memleketten uzak büyük şehirler tercih edilir.