bugün

okuması en zor üniversite bölümüdür. dışardan bir göz olarak kesinlikle mimarlık. sabahlara kadar çiz babam çiz projeler hazırla maketler yap herkes gezip dolaşırken jüriye hazırlan. okuyan arkadaşlara allah sabır versin gerçekten zor. evet.
(bkz: hukuk)
Tıp değil diyen arkadaşı on dakika anatomi dersine davet ediyorum.
Ben mimarlik okudum haci, pek hos degil. Tipla hukugu bilemem zor diyorlar.
Elektronörofizyoloji olabilir. Ama ikinci üçüncü okuyuşta alışıyorsun.
Mimarlık.
Fen edebiyat matematik ve fizik bölümleri. Her üniversite için değil elbette. Ama belli başlı 3-4 üniversite var ki adama ebesininkini tersten gosterir. Öyle matematik ve fizik bölümleri var ki tıpçı adam gelse intihar eder.
Kesinlikle iktisat ve işletme.
Bir hukukçu olarak oy hakkımı tıptan yana kullanıyorum.
tıp değil diyen arkadaşı diyeni 3 dakika termoya davet ediyorum.
Faculty of law.
Fizikçiler okuyup gülmek için açıyor bu başlıkları sanki.
Makine Mühendisliğidir onunda zoru makina fakültesinde okumaktır.
Her bölümün kendine göre bir zorluğu vardır. Ama bu bölüm de oldukça zordur.
http://m.uludagsozluk.com/e/33217007/
tıp değil diyen arkadaşlar zorluğu geçtim kadavra görünce sıçarlar. 3 dakika termo der kaçarım.
tıptır. tam bıkmışken 6 sene daha çekilir mi? ay bide tıp. kadavrlara tövbe estağfurullah. neyse..

fıkra mıydı o yoksa?
neredeyse hiç kimse olaya objektif bakamamış . herkesin ilgi alanı zekasının türü olaylara bakış açısı farklıdır bundan dolayı şu zordur bu kolaydır demek laf kalabalığından ibarettir. grupta ortalama olarak zor görülen mühendislik bölümleri tanıdığım arkadaşlarıma göre çocuk oyuncağından ibaret . mesele sayısal olup hesap kabiliyeti içermesi değil sizin yeteneğinizin ne olduğu .
boğaziçi veya odtü fizik.
tıp diyene götümle gülüyorum kör olsan koklaya koklaya çözülür o sorular ahuha.

en zoru at yetiştiriciliği.
tıp ve hukuk diyen arkadaşı büro yönetimi bölümüne davet ediyorum biz çok memnunuz gelin az ferahlayın. dönbemde 2 ders alıyoruz birisi çay demleme ikincisi masa silme. masa silmeden büte kaldım.
Üniversitede en fazla fazladan uyunur zormuş öyle birşey mi var budizmi dene bırakmayan zaten ölüyor cümle afyon morfin bedava baştan ayağa.
boğaziçi fizik bölümüdür.
(bkz: şüphesiz ki her bölümün kendine göre zorlukları vardır.)
beden eğitimi öğretmenliği. evet.
Tıp , hukuk...