bugün

"Kızım o....u olsun razıyım, tek dindar olmasın..."zihniyeti.

şu cümleden zaten ne mal olduğu ortaya çıkmaktadır.
--spoiler--
Karı zina yapıyormuş, altı yaşındaki çocuğu görmüş, çocuğunu öldürtmüş ve sonra haftalarca gözyaşları içinde "yavrum kayboldu..." diye ağlamış, aramış.
--spoiler--

işte buradan sonra okumaktan vazgeçtiğim rezillik. bu gün bir köşe yazarı siyasal bilgiler mezunu bir adam karşı cinse karı diye hitap ediyorsa sözün bittiği yerdeyiz demektir.

yazıklar olsun sana o köşeyi verenede seni okumana vesile olan bu devlete de.
aklı uçkurunda olan bir gereksizin beyanı. binlerce yıllık insanlık tarihinde şimdiye kadar her toplum ahlaklı yaşadı değil mi ?
bu ara çok sevişmeye başladı herkes, alkolde içiyolla, her an kıyamet kopabilü.
doğruları söyleyen yazar serzenişi.
haklı köşe yazısı cümlesidir.

yarası olan gocunur. bazılarını bayağı acıtmış.
hatice sultan 2 aylıkken dul kalmıştır şimdi yine okul çağı diye düşünülebilir.
--spoiler--
TV programcısı ve sunucusu bir hanım ayda 120 bin lira maaş alıyormuş.Bu kadar büyük parayı faydalı bir iş yaptığı için mi alıyormuş?

Fitne fesat saçan bir yazara bir buçuk milyon dolar transfer parası ödenmiş.

Sözde dinî yazılar yazan, aleme öğüt veren, kendini peygamber sanan bînamaz bir ilâhiyatçı ihya edile edile süper zengin ve ünlü olmuş.

Ellerinde öyle imkânlar var ki, uçan bir serçeyi bile tespit edebiliyorlar. Buna rağmen beyaz ticareti bir türlü önlenemiyor.

--spoiler--

iftira mı, yalan mı, eksik mi? adam haklı.
bir deli kuyuya taş atar kırk akıllı çıkartamaz deler ya aha o ama mecazen. birisi bir hata etti çünkü onun dini sebeplerle* tüm duygularını bastırdınız. cahil bıraktınız*** sonra kız bilim bilmediği, cahil kaldığı, zevkli olduğu ve yasak olduğu için seks i tercih ettti. sizde hemen yapıştırdınız yok kasırka yok tayfun. yok ahlak elden gitti yok bilmem ne... arkadaşım önce eğitim. insan gibi baskı kurmadan eğitim ondan sonra ahlak.

benim ailem dindar ama ben bana baskı kurulmadı* ben gidipte bir defa bir kadının arkasından çükümü düzeltmedim, bir defa okulda bir arkadaşım ile cinsel ilişki düşünmedim, alkol alan ve evine gitmekten çekinen sarhoş bir arkadaşımın sabaha kadar başında bekledim elimi sürmedim. zor durumda olanlar beni çağırdı gidipte dindar olanı çağırmadı ki vardı böyle bir imkanı. sırlarını bana açtı, dertlerini ben dinledim kiminin çözdük kiminin elimizden geleni yaptık suç işlemedik. trafikte önümde arkamda gidene saygı duydum ambulansın arkasına takılmadım yol verdim. üç defa hastanede kalp ameliyatı olacak hastalara canlı donör oldum işimden izin alıp. kan verdim kilom çok uygun olmamasına rağmen. dilenci ekmek parası istediğinde ona ekmek aldım. karnını doyurdum.**bunları sayarımda sayarım, neden sayarım?

şimdi bu herif diyorki dini eğitim şart? yoksa toplum bu halde işte seks heryer.

şimdi bu bağlamda ben dini eğitimi reddettim ateistim hayvanım? öyle miyim? değilim! ben değilsem dini eğitim almadan da oluyor demekki. şu haltları yiyen* insanlara baksan ailesinde bir aksaklık bir sıkıntı var ama hepsinin temelinde dini baskı mahalle baskısı baskı da baskı var.

ben diyorum ki sadece eğitim şart adam gibi eğitim! insana zırvaları teper gibi sıkıştıra sıkıştıra vermeden.

hoş dikkate alıp yazanda kabahat...
zavallı bir adamın yazdığı acınası yazıda geçen bi ifade.

yazıyı okudum. kızın kafası kesilerek öldürülmüş, müş ya, o şey işte bu münevver var karabulut , onu yazıyo, iç çamaşırında birkaç erkeğin spermi bulunmuş diye yazmış...uyduruyo. cinayete kurban gitmiş kızı kötülüyo. bi de müslümanmış...

ya bunlara ilk önce şunu söylemek lazım, bunlar bu gastelerini bu "keriz feneri" nde almanya´dan tokatladıkları paralarla kurdular. bunu zamanında bi sürü gasteler yazdılar. der spiegel dergisinde bu soygun "asrın soygunu" olarak nitelendirildi. herifler o zaman tokatladıkları 26-27 milyar, kesin üstü belli olmayan paralarla bu işleri yapıyolar, gaste, tv kuruyolar, kömür mömür dağıtıyolar...falan...bu değirmenin suyu, o attıkları tokattan dönüyo...bu belli.

bizim bile tanıdık var, adam 196 bin euro kaptırmış... 97 de mi 98 de mi ne..ev ayağına site ayağına , üç kişi kendisi oglu bi de kardeşi girmişler, gacırt diye 196 bin euro girmiş bunlara, götlerini daha yeni yeni toparladılar.

ben de çok müslüman amcalara buradan sesleniim...o amca madem müslümanmış, o gasteden istifa etsin, şu mağdur bıraktıkları, 1,5 milyon avrupa müslümanının paralarını geri verme amaçlı yazılar yazsın. hani müslümanmış ya. yazık diil mi heriflere, 20 yıllık birikimini çalıyosun adamlardan, gaste çıkarıyosun, o gastede adamın teki, cinayet kurbanı genç kıza iftira atıyo.

bu belki pennsylvania müslümanlığı olabilir de, mekke müslümanlığına pek sığmaz be koçum be!!

şu şey iddianame var ak partinin sümenaltı ettirdiği, orada şu an bakan olanların bile hükmü var hükmü. almanya´ya normal vatandaş olarak girmeye kalksa, tutuklama kararı var, gacırt diye içerde herif...

senin devletinin başındaki adamlardan bikaçını, başka bi devlet suçlu diye resmen arıyo!!! var mı bunun daha ötesi, berisi? çünkü almanya´daki o tokatladıkları adamların, türklerin bi kısmı, e haliyle alman vatandaşı. bi de böyle bi durum var. almanya kendi merciine yapılan şikayete binaen bu herifleri yargılamış ve bunlar hüküm giymiş kardeşim.

o amca madem ehli sünnet müslümanmış, ak parti hükümetindeki almanya´nın aradığı o hırsızlar kimmiş, bi de onları yazsın...

ne o öyle lisede kim kimin nesini ağzına almış, sana ne?...o günah işliyosa sen işleme...

sen bugün kendi kapının önünü süpürdün mü, sen ona bakcaksın...sana ne başkası n´apıyo?...
güncel Önemli Başlıklar