bugün

Bugun uyku tutmadi balkona hava almaya ciktim. Baktim bi tane sirt cantasi yuruyor. Sonra hatirladim ki bugun 5 yasindakiler okula baslamis.
berbat bir trafik.
etrafta, yırtık meb poşetleriyle kitaplarını evine götürmeyi çabalayan çocuklar.
Öğrencileri hüzne boğan durumdur.
yıllardan sonra ilk defa beni mutlu eden durum. görmek istediğim insanlar sağ olsun.
dört gözle beklenendir. liseliler artık ayak altından çekilseydi bir. evet.
sözlüğün biraz kendine gelmesini sağlayacak durum. moderasyon da tatilden gelir hem. oh be, hayali bile güzelmiş.
"hayırlı olsun,
Bu sezon da hayatınızı itinayla s*kiyoruz"
uykunun dünyadaki en güzel şey olduğunu bir kez daha kanıtlatacaktır. yaz akşamları bir türlü gelmeyen o tatlı uyku artık erkenden bastıracak, sabahları uyanmaksa hiç o kadar da kolay olmayacak.
Trafiğe çıkacaklar, doktora gitsin. Anti-depresanlarının dozunu arttırsınlar. Bu rezil trafik, ayık kafayla çekilmez canlar.
(bkz: yürüyen çantalar)
(bkz: mini mini birler)
*
sözlüğün biraz rahatlamasıdır.
--spoiler--
Yıl olmuş 2013 okullar daha yeni açılıyor.
--spoiler--
Özellikle, gittikçe iğrençleşen istanbul'da yaşayanlar için üzüntü verici bir durumdur.
sözlük için olması gerekendir. evet.
mahalledeki veledlerin hergün sabah 10 dan gece 01 e kadar sitenin içinde anırmasına dayanamadığım için okulların açılmasını 4 gözle bekliyorum. evet.
Okula yeni başlayanlar sevinir. Liseliler depresyona girer o gün.
Bütün öğrencilerin korkulu rüyası olan gündür. Maalesef kaçış yoktur.
Gittikçe yaklaşan hadise.
Gittikçe yaklaşan hadise.
2 gün kalmıştır efendim. dikkatli olunuz.
bir cok yazari gaflete dusuren hede. 10 yasindaki cocugun dahi elinde olan akilli telefonlar sayesinde derste sikilan ergen kisisi solugu sozlukte alacak. ustelik sabah 8 baslayacaklar.
bugün olacaktır ya da olmuştur ya da oluyordur.
Ben daha hiç uyumadım hatta son bir bölüm daha dizi izleyip uykum gelirse yatarım, veyk ap mamoş, school is back diyorum, kolay gelsin liselilere...
sabah 5 dikildik ayağa la benim daha okulun açılmasına 1 haftam var bebeler için kalktık iyi mi? gerçi namaz var ama olsun namazdan sonra yatış yok.