bugün

tanım: okulların açılmasıyla beraber sözlükteki online yazarların azalması durumudur.

birinci dönemdeki zayıflarını ikinci döneme temizlemek isteyen öğrenci sözlük yazarlarının sözlüğe girmeyip ders çalışması ve sözlükteki online yazar sayısını azaltması durumudur.

edit: sadece liselilerin mi zayıfı olur ulaaaan !!!
liselilerin sözlüğü işgal ettiklerinin göstergesidir.
okullar kapalıyken yazılmış bir tespit. ama okullar açıkken fark edilen bir durum olduğu kesin.
liseliler kadar üniversitelileri de ilgilendiren durumdur. herkes okullarına ya da yurtlarına çekilince 2-3 hafta geride bıraktığı ortamına döününce sözlük falan unutulacaktır ya da eskisi gibi sık girilmeyecektir sözlüğe.
ilk dönemde 9 dersin 8 i alttan kalınca mecburen derslere çalışma gerektiren durumdur.bide yurdun internetinin rezalet olması vardır ki ağır küfür ettirir.
18 de 18 kredimi veripte ortalamam düşük olunca buna rağmen, mecbur çalışıyor insan.
şu an gerçekleşmekte olan hadisedir.
okul ın-uludağ sözlük out
olacak sabahtan itibaren ve bu çok kötü olacak.
vay am*na koyayım dediğim durumdur.

uludağ bile okullularla doluymuş, çok şükür kurtulduk.

az olsun, öz olsun.
inanmamıştım şaka sanmıştım lakin gerçekmiş.

Kodumu liselileri ya. Sol frame resmen nefes alıyor inanamıyorum.
Tatilin bitmesiyle birlikte çalışanlar elini eteğini çekecektir doğrudur. Ama liselilerden kurtuluş yoktur derste değiller onlar sıralarda oturup Uludağda takılırlar.
Evet Allah yardımcınız olsun.
Şuan Varolan durumdur.
Normalde şuan 790 yazar online olurdu hergün bu saatte ama şimdi 590 a çekmiş demek ki en az 200 liseli mevcut sözlükte..
8. sınıf olarak içinde bulunduğum grup.
sözlüğün liseli dolu olmasındandır.
Arkadaşlar sol frame arkalara kadar tek tek baktım bir tane bile şu an yazmaya gerçekten utanıyorum bu ayıp kelimeleri ama *m, g*t, m*m*, y*r*k, s*k, t*ş*k geçen başlık yok ya, inanamıyorum.

Tek eksiğimiz buymuş demek,

yaş sınırı.

Zall köpeğin olayım...
Onların yokluğu sayesinde sol frame de daha mantıklı şeyler görmeye başladık.
cinsel başlık açan ergenlerin okula gitmesi sonucunda gerçekleşmiştir.zall a burdan tavsiyem, okullu yazarların tespit edilip, çaylak statüsüne almaktır ayrıca;

çok ta güzel oldu , iyi oldu taaaammmı.
ben 24 saat online olduğum için beni ilgilendirmeyen durumdur.
Öğretmendir onlar, öğretmen. * Mesai bitince gelecekler. *
Öğretmen olunca mesai saatlerinde çok giremiyorum canısı. Yoksa yeni yazar oluşumu çılgınlar gibi başlıklar arasında zıplayarak kutlamayı düşünüyordum
sözlük öğrenci ve öğretmen doluymuş dedirten gerçek.

mühendisler nerede bro?

bu kadar öğrenci varsa bilgi içerikli sorular nerede?
bu kadar öğretmen varsa bilgi içerikli cevaplar nerede?