bugün

okuma ve yazma.
Illeri valiler yönetir.
Karbon 4 bağ yapar ( organik kimya )

Eğer bir yerde 90 dereceler varsa en az 2 tane , alfa ve beta ver soru direkt çıkar .

F=m.a bir şey demiyorum buna

X=V.t problemlerde havuz işçi ve hareket problemlerini yaptırır.

ingilizce de ÖfnZ( özne fiil nesne zaman ) kuralına göre cümleler oluşturulur ilköğretim 5

1299 osmanlının kuruluşu

Edit: Tüm eğitim öğretim hayatımda klişe olarak şunu duydum bazı şeyleri öyle kabul et genelde fizik hocam söyler.
Atatürk'ün matematik öğretmeninin adının da mustafa olduğu ve öğretmenin "benim adım da mustafa, senin adın da mustafa. bundan sonra senin adın mustafa kemal olsun" dediği.
"alp er tunga öldi mü
ıssız ajun kaldı mu
ödlek öçin aldı mu
emdi yürek yırtılur."
(bkz: gavrilo princip)
Güney Kore ekonomisinin gelişimi. Gerçekten ilgilenen arkadaşlar bu konuya bir baksın. Türkiye ile o kadar benzer başlayıp sonra öyle bir uçuyorlar ki. Insan üzülmeden edemiyor.
çocuk sevgi ile devlet vergi ile büyür.
denize dik ve paralel dağlarımız.
almanlar yenildiği icin yenik sayildik ulan rusyada geri cekildi ingiltere niye yenik sayilmadi diye beni dusundurmustu o gunden beri dusunuyorum beynim kalmadi.
1 gün= 365 saat 6 dakkadır.
Şüphesiz Endoplazmik Retikulum'dur
Kendileri bi organeldir.
Anadolunun kapıları.
Fıstıkçı şahap.
OSMANGAZi komutanları.samsa çavuş,Akçakoca.ortaokulda sosyal dersinde yapamadığım sorudur.o yüzden hiç unutmadım.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. istikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır.
Ofsayt, serbest vuruş, endirekt serbest vuruş.
Evet bizim beden öğretmenimiz böyleydi dersleri bir degisik işler bunlardan not tutardı.
Sonra bir kızı "götürdüğü" icin gitti okuldan ne oldu bilmem ama bu konuları unutamıyoruz tabi her yer futbol.
Gerçek dostlar üniversiteye kadar...
cumhuriyet, halkın kendi kendini yönetmesidir.

nasıl öğretmişlerse artık hiç aklımdan çıkmıyor bu tanım.
her matematik sınavında aynı formülü yazıp çıktığım bir dönem vardı b2-4ac teşekkürler her sınavda 3 puan garanti geldiğin için...
kanın mavi olması
lozanın 2023 te biteceği (!)
Osmanlının yükselme dönemindeyken gerileme devrinin temellerini atmış olması.
Çisini çok tutarsan yaşandığında Çisini tutamaz altına yaparsın.
voleybol topuyla futbol oynanmayacağı gerçeği. müdür muavini kafamıza kafamıza vurmuştu o topu...
Almanya yenildi diye biz de yenilmiş sayıldık.
güncel Önemli Başlıklar