1 sene sonra olayın açığa çıkması ile soruşturma açılan olay. yani ortada bir çocuk olma ihtimali bile var rahatlıkla. maradona nın o servisin şöförü olduğunu düşünemiyorum bile.
yok artık lebron james denilecek olaylardan biri olmakla beraber $öförün ne kadar $anslı olduğunu belirten olaydır.
(bkz: oha)
bu konuyla ilgili, internethaber sitesindeki yorumlar aşırı ilginçtir.
turkcu-53

Helal olsun adama
yaptın mı böyle yapacaksın işte....
22 Aralık 2007 Cumartesi 17:03

HASAN2

sans
vay babo bir tanede değil 6 tane ne oluyoruz yahu ulan ne şanslı adam...
22 Aralık 2007 Cumartesi 15:51

oflu osman

koçum benim
vur koçum vur beline kuvvet..vur ki ses gelsin ses......

sahn3334

brawo
adama helal olsun ama kıskanıp işi bozan kadınıda anlamak zor....
22 Aralık 2007 Cumartesi 13:20

dumanali

helal olsun
yapana dur demeyeceksin...helal hoş olsun...
22 Aralık 2007 Cumartesi 12:45

slayttuna

ohh ne ala
çok güzel yapmış iki gözümdür bu adam kaşınanı kaşıyacaksın arkadaş...
22 Aralık 2007 Cumartesi 12:14

evanescence7

bekirbak tuttum espirini
:))...
22 Aralık 2007 Cumartesi 11:51

bekirbak

traktör
adamda traktör egzozu var galiba...
22 Aralık 2007 Cumartesi 11:25

http://www.internethaber....news_detail.php?id=119687
mühendis oha sı çekmek istiyorum efendim .şimdi serviste 6 bayan var ve evliler şimdi kocaları anlar diye mecburen normal zamanda çıkmak zorundalar sonra diyelim servis aldı bunları kuytuya gittiler bu kuytuya gitme işi bi kere rahat 20 dakka falan geciktirmesi lazım okula varış zamanını sonra diyelim 1 bayana 10 dakka ayırdı şoför ama 10 dakkada anca soyunur lan 15 en az. 6 bayandan 15 dakka 1 saat 30 dakika eder. hadi nöbetleşe sevişseler şoförle 2 bayan eksik olsa 1 saat olsun. şimdi birde bu kuytu dan geri normal yola geçiş var. 20 dakka da o olsa lan etti 1 saat 40 dakka !

e bir sene boyunca müdür ne diyor eh biraz geç kaldınız dikkat edin falan mı her geç kalışta. hadi birde hızını alamadı adam dönüşte de bafi dı vempayr sıleyır yapsa yine bir 1 saat kocalarıda mı 1 sene boyu bi halt anlamadı. lan bu kadar aptal millet varsa arjantinde yaşamak bazı türk erkekleri için cennetin ön bahçesine adım atmak gibi birşeydir.
turkiye icinde gerceklesmesi evlere senlik, tirajk ve bir hayli komik durumlar ortaya cikaracaktir. *
--haberden spoiler--Arjantin'in sessiz ve sakin Saladas kasabası 5'i evli 6 kadın öğretmen ve okul servisi şoförünün kahramanları olduğu bir seks skandalıyla çalkalanıyor.

Hollywood'un hayal gücü sınırsız senaryo yazarlarının bile dudaklarını uçuklatacak skandal şöyle gelişti.

Saladas Lisesi'nde çalışan 6 kadın öğretmen her sabah kendilerini almaya glen servisin şoförüyle aşk yaşamaya başladı. Pago Del Deseo köyünden servis, her hafta iki üç kez okula geç kalınca bunun nedeni araştırıldı ve skandal ortaya çıktı.

Servis şoförü ve evlerinden aldığı 6 kadın öğretmenin okul yolunda sık sık otobüsü kuytu bir yere çekip toplu seks partisi düzenlediği anlaşıldı.

Skandalı başlatan olay ise servis şoförünün bir öğretmenle sevgili olmasıyla başladı. Bu aşk, servisteki diğer kadınların da kulağına gitti. ismi açıklanmayan çapkın şöför, 5’i evli diğer 6 öğretmenle de aşk yaşamaya başladı. Yaşları 30 ile 40 arasında değişen öğretmenlerin hepsinin birbirlerinden haberi vardı. Bu “aşk altıgeninin” sonu toplu sekse kadar gitti.

Servis şoförü, 1 yılı aşkın bir süre boyunca, öğretmenleri evlerinden alıyor ve otobüsü kuytuya çekiyordu. Burada öğretmenlerle girdiği ilişkileri fotoğraflıyordu. Ancak ilk sevgili, şoförü kıskanmaya başlayınca işler sarpa sardı.

Kadın, çekilen fotoğrafları şoförün cep telefonundan çaldı ve internette yayınladı. Fotoğraflar kasabada elden ele dolaşmaya başladı. Hatta öğretmen annesinin seks fotoğraflarını arkadaşlarının telefonunda gören bir erkek öğrenci, sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Olay Arjantin’de son haftada en çok konuşulan konu oldu. Bakanlık, öğretmenler hakkında soruşturma açıldığını ancak olayın okul dışında olduğu için müdahale edemeyeceklerini söyledi.
--haberden spoiler--

simdi bir de bizim ulkede canlandiralim bu olayi, olay doguda bir koyde geciyor daha atmosferik olmasi acisindan; traktor ve arkasinda 6 ogretmen tasiyan romorku kardan kapanmis yolda mahsur kalir, ve olaylar gelisir.. * *

ek; lan hani fotograflari icin tiklayiniz haberciliginiz nerde? ben size boyle mi ogrettim, caps yok mu caps?
şöförün organizesinde atmosferin coşacağı partilerdir. ancak servis camlarına film çekmek verimliliği ve sürekliliği arttırır.
hürriyetin aşk altıgeni diye tanımladığı 6 bayan öğretmen ve 1 erkek şöförden oluşan, servis üzerinde gerçekleşmiş grup çalışması.haberler arjantinde şöförlük mesleğine olan ilginin tavan yaptığı yönünde.