bugün

öğrenci olmuş hiçbir bireyin gözünden kaçmayandır. Örencilere böyle mide bulandıran minik böcekler gözüyle bakar okul müdürleri. Topluma kazandırayım derken birey olmayı unutturur onlara. Okul değil de sanki çiftlik yönetiyormuşçasına bir havası vardır.
bala göte memlekette lise mezunu adam yokken gitmiş öğretmen olmuş, cahilliği nirvana şekilde yaşayan pezevenklerin 3 tane hayata başlamadan hayattan soğuttuğu öğrenciyle egolarını Yükseltmesinden başka birşey değildir. ülkedeki en az 50 Öğretmenden 45 tanesi şerefsiz bencil ve çıkarları için çalışır. o kalan 5 tanesi de elleri öpülen insanlardır. boşuna eksilemeyin arkadaşlar. liseye kadar okuyup hayatınızda herhangi bi gözle görülür değişim oldu mu soruyorum size.
Kendileri kel oldugu icin erkek ogrencilerin sacini kestirterek mutlu olan pezevenklere okul müdürü denir.
1996 yılında adı Ömer ama soyadını hatırlayamadığım bir müdür muavini istiklal Marşı için okulu toplarken mikrofon elinde "adam olun. adam olmazsanız siz mezara ben hapse" şeklinde bir söylem kullanmıştı. Keşke şimdiki aklım olsaymış da şikayet etseymişim. Bu öğretmenlerden yine iyi çıktık biz.
bir de necmiye adındaki sınıf öğretmeni ilkokulda bana anadolu lisesi formunu sınavı kazanamazsın sen diye vermemişti. sonra şikayet edip öyle almıştık ve sınavı kazanmıştım. Böyle beyin fakirleri torpille öğretmen olmuş. Bu ülkeden her bir pislik çıkar.