bugün

15 yıl önce izlediğim dizi. Arka sıradakiler gibi mint dizisi. o dönem sbs ciydim. çabuk bitti ya 6 ay falan sürdü.
bir ara böyle bir dizi vardı lan.

eski bir dizidir.
Oks’ye gireceğim sene yayınlanan dizi. Son oks mağdurları ve anneleri olarak gelin sarılıp ağlayalım...
Benim kuzenler sınava gireceği sene yayınlanan teyzemi gaza getiren diziydi

Tabi dizideki kadar odaya kilitle,yemek verme tarzı bir şeyler olmadı.
özlenen dizidir açık ve net.
Aşırı samimiyetsiz bir dizi idi yanlış hatırlamıyorsam.
En son biz girdik ve bitti. Aynı ygs gibiydi. Annem hiç zorlamadı beni ve anadolu lisesini kazandım. O dizide ki anneler gibi odaya kilitleme yoktu bizde. Anam anam canım anam.
2. sezon 7. bölümüyle akıllarda soru işareti bırakmış dizidir.

--spoiler--
batuhan'ın okul puanı oks sonucuna etki edecekse işler karışır. fırat hoca batuhan'ın sözlü notuna 100 100 verirse karneye 4 geliyor hadi hayırlısı
--spoiler--
izleyeni sınav stresine boğan bir zamanların iğrenç dizisi.
nerden aklınıza geldi aq kjsaldks.
Son oks döneminde yayılanan dizidir.
gece saat 2.30 ve an itibari ile bu diziyi izliyorum. çevremin ve benim kendime manyak demem yetmedi, daha farklı sıfatlar bekliyorum. tatmin etmiyor.

baban seni dershaneye yazdırabilmek için arabasını sattı dizisidir.
türkiye neden bu hale geldi sorusunun cevabı bu ve buna benzer dizilerdir.
bunlari izleyip o sene sinava girenlerin simdi cocuk bekliyorlardir.
(bkz: ygs dayıları)
(bkz: lys halaları)

edit : bu saatte bu başlığı canlandıran arkadaşı saygıyla selamlıyorum.
Gece gece bu dizi aklınıza gelecek kadar ne yaşadınız demek istiyorum.
ülkemiz böyle kötü günleri geride bıraktı çok şükür.
boyle bir dizi vardi bir aralar.
arka siradakiler izleyen nesil bunu da izlemistir.
hey gidi gunler.
Nostaljik dizidir.
Ben oks ye girdiğim yıl varmış bu dizi benim hiç haberim yok. Ne çabuk geçti 8 yıl böyle. Oks nin üstüne ygs LYS kpss öabt geldi geçti. Annem hep aynı biraz fazla çalışsam kızar yorma kendini diye.
Türkiye'nin yakın geçmişte atlattığı en büyük travmadır.

Çernobil falan bok yesin yanında.
ne salak diziydi. Çocuğunu panik ettiren mal bi anne. otobüs durağında test cozuyordu kız. vay anasını beeee.
oks'ye gireceğim zamanlar izlediğim diziydi. hatırladığım kadarıyla 2 aile vardı. bunların çocukları birbirlerini seviyordu. iki aile de son derece psikopattı. bir gün bu 2 çocuğumuz dersaneyi asmıştı. parkta sallanıyorlardı amk. sonra aileleri öğreniyordu dersaneyi astıklarını. gerisini korkudan izlemedim galiba. hatırlamıyorum.

dizinin mottosu "baban seni dersaneye gönderebilmek için arabasını sattı"dır.
oks moms.
Nerden aklıma geldi de bu başlığı aradım diye düşündüğüm kasvetli dizi. O neydi lan öyle diye bir dönem geçirtmiştir.. bir kolbastı gibi.. bir m.Jackson dansı gibi ayrı bir dönem oluşturmuştur. Hakketen bu diziyi niye yapmışlar ki gereksizlik yani. Aman neyse ya...
~~Kolbastı ile uşaklar hep beraber coşalım..
güncel Önemli Başlıklar