bugün

(bkz: abazan kadın)
(bkz: okan fetişi)
(bkz: dikkat edin okan bizi okuyor) *
(bkz: iğrençsiniz ipneler)
(bkz: sokan bayülgen)
2 pipisi olsa enteresan ve başlık açılmaya layık olunabilir. ama başlık açılacak nesi var çözebilmiş değilim.
(bkz: bari fiesta kullanın da ayıp olmasın)
sanki pipisi küçükmüş, sevişmesi iyiymiş gibi geliyor. bakışları süper olabilir, zeki olabilir ama içkiye falan(alkol, vs) o derece düşkün olduğunu düşündüğüm bir erkeğin pek de iyi bir performans sergileyebileceğini sanmam. hoştur, çekicidir, yakıcıdır, o ayrı.
düşüncesi bile kötü. bir de bu adam durmadan sevişmek, seks falan diyor ya? hah! hepsi iktidarsızlıktan azizim. iddia ediyorum ünlü olana kadar kız eline bile değememiştir.
(bkz: akıl sır erdirilemeyen başlıklar)
o değil; bir an yüklem yok sandım.
(bkz: okan sevişelim mi)
Olmayacak olaydır. Nitekim okan bayülgen kadınlarla ya da erkeklerle sevişmez, sistemlerle sevişir.

(bkz: fuck the system)
eşinin yaptığı hede.

ha şimdi yapıyorlar mı bilemem. malum çoluk çocuk bir de saç sakal.

ya da banane lan milletin özel hayatından.
(bkz: ben garı mıyım ulen)
kadınların uzun uzadıya tartışabileceği bir durum.
çok enteresan olmasa gerek, kaldıki kendiside yatakta başarısız olduğunu söylemiş.

http://www.ensonhaber.com...arisizlik-yasiyormus.html
(bkz: primatla sevişen insan evladı)
sakallarından dolayı vucudunuzun birtakım bölgeleri kızarabilir.
sevişme öncesi yaklaşık iki saat kadar aranıp evde bulunamayabilir. malum adam kısa boylu ve yere yakın yani küçücük. hâtta üzerine basıp ezilebilir kazara, farkında bile olunmayabilir. zaten bu adamı evde arayıp bulana kadar da sevişme hevesi geçer insanın. hepsi bir kenara sevişmek için bu kadar zahmet çekilecek bir adamla neden sevişilsin diye de sorulabilir. *
(bkz: peter north la sevişmek) *
ünlü olmanın ilk adımıdır,kariyere önemli bi katkısı olur..
evlendiği eşlerine ve sevgilerine sorulması gereken şeydir. baya sevişen bir adamdır kendisi, görmek gerekmez anlaşılıyor. şu an dördüncü evliliğini yapmıştır ayrıca.
deniz akkaya
deniz seki
cansu dere
ayşe özyılmazel
berrak tüzünataç
nida ünsal
asu emre
selin türkoğlu
zeyno gönenç
şirin ediger

daha gider bu...
(bkz: okurken boşaldım)
(bkz: oyş)
herkesin yaşamak isteyip de yaşayamayacağı için 'hadi oradan' deyip geçtiği durumdur.
biraz zor olur malum boyu baya kısa.