bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bu tipler ekranlarında her ne oluyor ise bunu başkalarının görmesini istemeyen bin tür entrika ile koşedeki yere oturmuş ve öldürsen yerini değiştiremeyeceğin tiplerdir.
  oturduğu yerden herkesi kolaçan etmeyi geniş bir açıya sahip olduğu için olan bitene hakim olmayı çok severler bunun yanında kendilerinin ne yaptığından kimsenin de haberdar olmasından hoşnut olmazlar. sinsi tipler olma ihtimalleri vardır kendilerini ofisin kralı zannederler. kimse bana dokunamaz ulan havasındadırlar. mekansal olarak oturdukları yer dışında hiç bir nitelikleri yoktur. oturma düzenlerinde rotasyon yapılmasını destekliyoruz.
  2 ... necromancer
 2. 2.
  muhtemelen çalışırken porno film seyretme meraklısı olan kişilerdir. buna ek olarak; internet yasaksa internette takılma, çalışma esnasında ek olarak oyun sitelerinde okey oynama vb.. işler yaparken insanlara gözükmeyen kişilerdir.
  ... salca
 3. 3.
  ekranları ve haliyle sırtları dış tehlikelere (patron, müdür, çaycı vb.) karşı açık olan çalışanların kıskandığı tiplerdir.
  ... hakikiinsomnia
 4. 4.
  patrona yakalanmak istemeyen yazar.
  (bkz: çağdaş)*
  ... legend of the stranger
 5. 5.
  iş yerinde vakit öldürmek için YouTube'a takılan Turkcell'in cılgın muhendisleri.
  ... foxaykut
 6. 6.
  (bkz: gri süveter giyen adamlar kabilesi)
  ... zargana
 7. 7.
  öğrencilik hayatında; ilkokul, ortaokul ve lisede daima sınıfın en dip köşesinde en arka sırada oturan kişidir. gençken fırlama, yaş kemale erdiğinde ise babacan insanlardır. hatta onlara ofiste; "haydar baba", "mustafa emmi", "sarı dayı" gibi şekillerde hitap edilir...
  ... paleface
 8. 8.
  gizli işler çeviren tiplerdir. yanına yaklaşmadan önce öhö öhö demek iyi olur.
  ... arabaciarabayatasget