bugün

Her yeni ilişkimde gidip daha beterini bulduğum sevgili türü. Her seferinde seviyeyi daha aşağı çekmeyi nasıl başarıyorum acaba ya? Gidip de duygusu, tutkusu olmayan kızlara niye tutuluyorum? Daha da acayibi bu duygusuz kızlar neden ilişki arıyolar? Biri olsun diye mi, boşta kalmamak için mi?

Tanışıyosun konuşuyosun bi şeylere başlayalım diyosun. ilk dedikleri "ya ben biraz odunum pek anlamam böyle şeylerden ehe ehe". E siktir git o zaman niye karşımda oturuyorsun aq?

Gece gece dellendim yine ya. En son annemin bulduğu hayırlı bi kısmetle evlenicem. Flört dönemini de sikeyim, odun kızları da sikeyim
zamanın behlinde çok maruz kaldığım kavram.
haksız olduğunu asla kabul etmeyen sevgilidir.
+askim seni cok seviyorum
-hmmmmm
"içimi kirittin işkim" dediğimdir. zordur, ama tatlıdır.
hayatta herkesin bir kere bu sevgiliyle olmasini dusundugum sevgilidir.
en çok küfür edilen ve en çok tercih edilen sevgilidir.
hepimiz odunuz. kaderiniz bize bağlı. ayrıca hıhhh!
(bkz: ideal erkek)
(bkz: ikive3)
tanıştığınız günün tarihini unutup, ertesi gün sanki tarih o günmüş gibi size ayar vermeye çalışan sevgilidir.
-seni çok özledim
+canım hemen cıkmam lazım konusuruz sonra, bye.
-odunsun
bu bana bir şiiri hatırlattı şöyleki
dağda meşe odunu.
dilek kız köyün kadını.
kırk kişi kaldıramaz.
dilek kızın bir budunu.
zaman kaybıdır.
sevgilisine aldığı çiçeği poşetin içinde taşıyan sevgilidir.
evlerden ırak olsundur.
doğum gününde sana hediye alıp. al diye uzatan sevgilidir.
Kibarlıkla ilgisi yoktur, içindeki sevgiyi tuhaf ve odunluk biçiminde belli eden sevgilidir. Şahsen ben biraz odunumdur böyle sevgililerde '' mucuk mucuk '' muhabbetlerini sevmem. Fakat bir sevgilim vardı ki benden cok daha odundu ikimiz beraber sık sık komik diyaloglara girer, odunlukta zirveyi zorlardık. Bir gün sevgilimle sinemaya gitmişiz herkes yapışık vaziyette, biz birbirimizle oldukça mesafeliyiz. Sonraları zar zor bana sarıldı bir 45 dk böyle durduk. Ardından şu cümle geldi bana : '' Aşkım ya gömleğim dar geliyor, ayrıca kolum acıdı sana sarılmasam ayıp olurmu sinemadakilere? ''. Bense şok olmuştum ne diyeceğimi bilemez halde sadece '' tamam. '' diyebilmiştim. Sinemada ilerleyen saatlerde tekrar sarıldı şikayet etmeden, bende hani odunum ya soğuğumdur normalde kimseye sarılmam etmem ama benimde içimden ona sarılmak geldi. Koynuna doğru yaslanmıştım derken sinema bitti. Çıktık '' ben ne kadar romantik '' diye düşünürken beni yıkan cümle geldi '' Off ya saçların önüme geldi hiçbir şey izleyemedim, anlamadım filmi . '' demişti. Odun sevgilinin tam manası böyle bir hatıradan sonra anlaşılabilir arkadaşlar diye düşünüyorum.
http://www.porttakal.com/...yesilcay-sevisme-sahnesi/

bu linki defalarca seyretmesini tavsiye edeceğim insan...
kızların durumu kurtarmak için hoşlanmıyormuş gibi yaptıkları ama her zaman kibar sevgiliye tercih ettikleri sevgili tipidir.
-bana sevgililer gününde ne alacan semihcan.
-zıkkımın kökünü.
erkekler kaleme benzer ne kadar yontulsada ham maddesi odundur.
kız arkadaşımın rahatlıkla doldurabileceği başlık*.
ilk çıkılan zamanlarda konuşamadığın rahatsızlığını belirtemediğin için sinirden boğazları ağrıtan sonrasında yüz göz olduktan sonra bağırmaktan boğazları ağrıtan sevgilidir.
(bkz: bir kibrit çak)
vermeyen sevgilidir. ha odun, ha vermeyen bir kadın. bir diğer adı da çöp sevgilidir. biran evvel kurtulunması gerekir.
incelik nedir bilmeyen, bekraundunda pot kırmalarıyla meşhur, saf (temiz anlamında) sevgili. aldığı her şansı kötü kullanır.