bugün

entry'ler (22)

gimme gimme gimme

gimme gimme more gimme gimme gimme.
(bkz: britney spears)

britney spears

bacakları midemi kaldıran şarkıcıdır.pörsümüştür bildiğiniz.pöehhh.

bir kadına en çok yakışan şey

güzelse sigaradır.yerim ben onu yerim.

sevgilisinin kıyafetine karışmasını istemeyen kız

götüne bakan it kopuk yüzünden sevgilisinin başının belaya girebileceğini hesap etmeyen kızdır.
(bkz: aklını seveyim aklını)

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

yıllar önce tarık'ın seslendirdiği deli gönül isimli şarkının girişini hatırlatır bana.

incir reçeli ni izlemeden itici bulmak

hem incir reçeli hem kaybedenler kulübü hem de diğer bir çok türk filmini sırf bu nedenden izlemedim. belkide önyargıdır bilinmez ama herkesin yaptığı, herkesin konuştuğu şeylere ortak olmak beni bozar bayım.

facebook profiline vesikalık resmini koyan insan

kısa zamanda ayna karşısında ki pozlarını da göreceğimiz maldır.

model

son zamanlarda "benim tatlı kanserim" adlı şarkısına sardığım, ve daha güzel işler yapacağına inandığım gruptur.

marko paşa

fiyatları hayvani derecede pahalı olan ve hala neden tercih edildiğini anlayamadığım cafe'dir. ulan zaten eski havası kalmamış, nargilesi eskisi kadar da güzel değil bok mu var da gidiyosunuz dedirtir.

odun sevgili

en çok küfür edilen ve en çok tercih edilen sevgilidir.

kötü kokan birine kötü kokuyorsun deme cesareti

sevgilinin hatırına camı açarmısın acaba? osurdu heralde pezevenk.

sevgilinin okumak için amerikaya gitmesi

amerika'da bazı şeyleri tadıp aşk neymiş amına koyim demesi muhtemel sevgilidir. memlekete dönüp rüyadan uyanınca tekrar eski romantik haline dönmesi beklenir.

sevgilisinin facebook şifresini zorla alan erkek

sevgide zorlama olmayacağı göz önünde bulundurulursa erkeğin yediği bok kadar da kadının kendi mallığı tartışmaya açılmalıdır. ulan sende insansın o da insan. biraz saygı biraz seviye olsa zaten aranızda, o insan senden bunu istemeye bile cüret edemez. ama sen aptal kızım zamanında herşeye he dedin her boku yemesine izin verdin. erkekte o cesareti kendinde görüyor sonuçta.
(bkz: deli kızım uyan)

araba sürerken cep telefonuyla konuşan kadın

belasını arayan kadındır. dikiz aynasını yalnız makyaj için kullanıyor zaten bir de telefonla konuşuyorsa ve hala kaza yapmadıysa o işte bir bit yeniği vardır.

burç zırvalığı

burçların insanlar üzerinde etkileri vardır ancak bu demek değildir ki aynı burçta ki her insan aynı özelliğe sahip olacak veya o hafta aynı boku yiyecek.

valeye 300 tl bahşiş veren ali ağaoğlu

cam silmek isteyen çocuğa para vermeyenle aynı ali ağaoğlu'dur.

android deki mantık hatası

hücre mesajlarının alınamamasıda ayrı bir saçmalıktır.

onu düşünmekten vazgeçmek

onu düşünmekten vazgeçemezsiniz, sadece onsuzluğa alışırsınız ve düşündüğünüzde daha az canınınız yanar. zamanla da boşuna kafa patlattığınızı anlarsınız zaten. boş verin ey dostlar hepsi boş bunların.

araba kullanmayı bilmeden araba satın almak

kısa zamanda taptaze aracın aküsünün bitmesiyle sonuçlanacak durumdur. yazıktır.

kendi doğum gününü önemsemeyen insan

benimdir. neden önemsenmesi gerektiğini de anlamış değilimdir. tamam yakın arkadaşlarla bir şeyler yaparsın ama facebook veya mesaj yoluyla sırf kutlamış olmak için yazılan "mutlu yıllar", "nice senelere" tarzı mesajlar pekte içten değildir. o yüzden hadi dağılın gençler.